Foto

Galaxy S8 będzie miał podwójny aparat?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Czyżby Samsung także skłaniał się w stronę coraz częściej stosowanego przez producentów rozwiązania?

Wprawdzie nie tak dawno debiutował Galaxy S7, a gorącą jeszcze nowością pozostaje Galaxy Note 7, ale w niczym nie przeszkadza to już teraz wspomnieć o Galaxy S8. Tym bardziej, że pojawiające się na jego temat informacje są bardzo konkretne.

Możliwości fotograficzne flagowych smartfonów koreańskiego producenta są naprawdę spore, ale w przyszłym roku takiego wrażenia już by nie zrobiły. W związku z tym trzeba wykonać kolejny krok i wydaje się, że Samsung ma na niego pomysł. Tak przynajmniej sugerują informacje, jakie opublikowane zostały na chińskim Weibo.

Jeśli dać im wiarę, Galaxy S8 będzie miał podwójny aparat. Wykorzystane zostaną rzekomo sensory 1/2.0 cala oraz 1/2.3 cala, a przypomnijmy, że w tegorocznych flagowcach mamy sensor 1/2.5 cala. Zmiany zajść mają też na przednim panelu - moduł 8 Mpix zamiast 5 Mpix.

Galaxy S8 podwójny aparat

Nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone i długo zapewne się to nie zmieni, ale tego typu doniesienia wydają się dość prawdopodobne. Podobne rozwiązanie mogło pojawić się już w Galaxy Note 7. Poza tym wielu innych producent już się do niego przekonało. Zobaczymy, czy Samsung również.

Źródło: gearburn, phonearena

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  Pół roku temu kupiem S6 a tu już S8, masakra dosłownie ;)))
  4
 • avatar
  HomeAudio
  Mam nadzieję że w N8 będzie ekran 4K i w końcu wrócą do wymiennej baterii i portu IR.... niczego więcej nie zmieniał bym w N7 ;)
  2
 • avatar
  drcocaina
  Ok wszystko ładnie pięknie ale gdzie wiadomość dnia - 13 mld euro kary dla apple nałożone przez UE?
  1
 • avatar
  Dudi4Fr
  No tak, Note7 w sklepach czasu rozbujać hypetrain na s8.
 • avatar
  Agares
  a bateria 2500mah. W porywach