Smartfony

Galaxy S9 i Galaxy S9+ z przeprojektowanym tylnym panelem

przeczytasz w 1 min.

Spodziewać można się podwójnej kamery, ale zdecydowanie milej przez wiele osób odebrana zostanie zmiana lokalizacji czytnika linii papilarnych.

Stylistyka smartfonów Galaxy S8 lub Galaxy S8+ nie musi podobać się każdemu, ale nie da się zaprzeczyć, że przeważają tu pozytywne komentarze. Nawet osoby je wygłaszające nie twierdzą jednak, że jest idealnie i być może producent wreszcie weźmie te głosy pod uwagę.

Wedle pierwszych informacji na temat Galaxy S9 i Galaxy S9+, nowe modele będą mogły pochwalić się przeprojektowanym tylnym panelem. Nie brzmi to szczególnie zaskakująco i chociaż nie padają konkrety to łatwo domyślić się, o co może tu chodzić.

Spodziewać można się podwójnej kamery, ale zdecydowanie milej przez wiele osób odebrana zostanie zmiana lokalizacji czytnika linii papilarnych. Umieszczenie go obok obiektywu aparatu okazało bardzo mało praktyczne, wielu użytkowników Galaxy S8 lub Galaxy S8+ (także Galaxy Note 8) narzeka na ergonomię.

Wariantów jest sporo, dobrze obrazują je rendery przygotowane przez redakcję phonearena.

Galaxy S9 render

Można oczywiście zakładać wariant, w którym czytnik linii papilarnych zostanie zintegrowany z wyświetlaczem, ale o takim rozwiązaniu słyszymy od lat, a na większą skalę nikt jeszcze go nie wdrożył. Mniej prawdopodobne wydaje się pójście krokiem Apple, które całkowicie zrezygnowało z omawianego elementu.

Źródło: phonearena

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gatts-25
  2
  No widzisz ja jestem akurat w gronie osób ,które przez brak fizycznych przycisków w SMARTFONACH ma możliwość szerszego wachlarza wśród wybieranych fonów dlatego do tej pory jeszcze siedzę na LG G2 i jeszcze posiedzę bo teraz muszę zmienić telefon żonie ,która do tej pory używa SAMSUNG WAVE 3 bez problemu tylko akumulator w nim wymieniany dwa raz był takie słabe dawali do niego.
  • avatar
   axelbest
   2
   "Rendery przygotowane przez redakcję phonearena" - no.... no takie rzeczy to da się w paincie zrobić - skopiować/rozszerzyć/przenieść".

   Btw nadal nie rozumiem po co dawać ten przycisk z tyłu? Przecież gdy telefon leży wyświetlaczem do góry, aby coś na nim zrobić trzeba go podnieść. No w mordę jeża.... ktoś na serio uważa to za wygodne? Czy te pół centymetra jakie zajmował ten przycisk do tej pory z przodu, jest aż tak cenne?
   • avatar
    Finear
    -1
    brak fizycznych przycisków zabił ta serie dla mnie
    • avatar
     Danskyy
     0
     Mam nadzieję że zostawią też jacka 3.5. Jak nie będzie, to będzie dla mnie bardzo duży minus. W sumie nie wiadomo też czy zostawią skaner XD
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Czytnik linii papilarnych będzie między dwoma aparatami.