Gry na konsole

Wrześniowe Games With Gold z grą Halo: Reach

przeczytasz w 1 min.

Od kilku miesięcy mówi się, iż Microsoft zaczął przykładać większą uwagę do programu Games With Gold. Potwierdzi to we wrześniu?

Games With Gold wrzesień

Od kilku miesięcy mówi się, iż Microsoft zaczął przykładać większą uwagę do programu Games With Gold. Właśnie ujawnione zostały szczegóły dotyczące jego wrześniowej odsłony. Czy producent znów spotka się z pozytywnymi komentarzami?

Tradycyjnie już, abonenci programu otrzymają szansę pobrania dwóch gier. W pierwszej połowie przyszłego miesiąca na właścicieli konsoli Xbox 360 czekać będzie Monaco: What’s Yours is Mine (gra akcji z widokiem 2D). Duże ciekawiej będzie jednak od 16 września kiedy to udostępnione zostanie Halo: Reach. Mimo tego, że nie jest to już wielka nowość to cały czas mówimy tutaj o świetnej grze, z którą zapoznać powinien się każdy korzystający z platformy Xbox 360.

Jak sytuacja wyglądać będzie z kolei na Xbox One? W tym przypadku przez cały miesiąc pobierać można będzie Super Time Force oraz Crimson Dragon, które pozostaje w programie już od zeszłego miesiąca.

Wrześniowe Games With Gold Xbox 360:

 • 1-15 września: Monaco: What’s Yours is Mine
 • 16-31 września: Halo: Reach

Wrześniowe Games With Gold Xbox One:

 • 1-31 września: Crimson Dragon, Super Time Force

Pobrane w ramach programu Games with Gold gry zostaną na stałe przypisane do konta użytkownika, a więc można będzie bawić się przy nich w dowolnym momencie.


Jak oceniacie wrześniowe Games With Gold? Warto wspomnieć tutaj, że Sony nie zaskoczyło jeśli chodzi o kolejne PS Plus oferując we wrześniu porcję mało znanych tytułów w postaci Velocity 2X, Sportsfriends na PlayStation 4 oraz Sportsfriends, PlayStation All-Stars Battle Royale, Hoard na PlayStation 3.

Źródło: Microsoft, gengame

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  I Tak Przebili PS Plusa na wrzesień -.-
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   może i ściągnę jak nie zapomnę. u mnie xbox jest na 2gim planie, ze względu na niezrozumiałą dla mnie politykę ździerania haraczu za xbox live gold. ale cóż, 24 września kończy mi się subskrypcja i odnawiał nie będę. ach mam jeszcze nieużyte 2x karty po 1 miesiąc :)