Gry na konsole

Games with Gold na wrzesień - Forza 5 i Battlefield 3 w ofercie

przeczytasz w 1 min.

Microsoft opublikował pełną listę gier, jakie abonenci będą mogli pobrać we wrześniu na swoje konsole. Naprawdę nie jest źle.

Nie najnowsze, ale na pewno godne uwagi tytuły znalazły się we wrześniowej ofercie programu Games with Gold. Microsoft ponownie przygotował całkiem mocny zestaw – zarówno na Xbox One, jak i Xbox 360.

Posiadacze Xbox One będą mieli cały wrzesień na pobranie w ramach abonamentu Gold gry Forza Motorsport 5 w wersji Game of the Year Edition, czyli dodatkowo z pakietem 10 samochodów (Top Gear). Mające już kilka lat wyścigi wciąż potrafią dać sporo frajdy, więc kto nie miał okazji, powinien dać się skusić. Drugą grą w ofercie jest zaś Oxenfree czyli dwuwymiarowa przygodówka, której najmocniejszą stroną jest mroczny klimat.

Ci, którzy do zabawy wykorzystują konsole Xbox 360, również będą mieli co pobrać. W pierwszej połowie miesiąca będzie to Hydro Thunder Hurricane, czyli dynamiczne wyścigi motorówek. W drugiej zaś – gra Battlefield 3, która przez te wszystkie lata nie zdążyła się aż tak zestarzeć. Oba tytuły w ramach programu wstecznej kompatybilności pobrać będą mogli również użytkownicy Xbox One.

Xbox Live Games with Gold – wrzesień 2017:

 • Forza Motorsport 5 GOTY – Xbox One – 1 - 31 września
 • Oxenfree – Xbox One – 16 września - 15 października
 • Hydro Thunder Hurricane – Xbox 360/One – 1 - 15 września
 • Battlefield 3 – Xbox 360/One – 16 - 31 września

Obecnie w ramach Games with Gold do pobrania dostępne są gry Slime Rancher i Trials Fusion na Xbox One oraz Red Faction: Armageddon na Xbox 360.

Źródło: Xbox

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konsole Rzondzom
  -1
  Wciąż mam xboxa360 i to jeszcze tego pierwszego wypustu, tzn. już samą obudowę, bo była odsyłana 3 razy przez RRoD i od trzeciej wymiany działa do dziś :)
  • avatar
   IksKwadrat
   -2
   W Forze chętnie zagram, bo narazie grałem tylko w odsłony horizon. Battlefield 3 to zdecydowanie najbardziej grywalny BF w historii, szkoda że na Xbox jest taka biedawersja.