Gry na konsole

Atrakcyjne Games with Gold w październiku

przeczytasz w 1 min.

Microsoft opublikował listę tytułów, w jakie w październiku za darmo zagrać będą mogli posiadacze konsol Xbox 360 i Xbox One.

Games with Gold październik

We wrześniu na polskim rynku pojawiła się konsola Xbox One. Można zatem przypuszczać, że liczba osób przyglądających się programowi Games with Gold w Polsce znacząco wzrosła. Firma Microsoft przygotowała na tegoroczny październik całkiem atrakcyjną ofertę.

Ci, którzy zdecydowali się na zakup konsoli Xbox One przez cały październik będą mogli zagrywać się w Chariot – kooperacyjną platformówkę z elementami logicznymi. Wciąż dostępna będzie także udostępniona jeszcze we wrześniu gra Crimson Dragon, która pozwala nam wejść w smoczą skórę. W przypadku nowej platformy – każdy tytuł dostępny jest przez miesiąc (chyba, że – podobnie jak ma to miejsce w przypadku Crimson Dragon – Microsoft zadecyduje inaczej).

Z kolei posiadacze konsol Xbox 360 otrzymują swoje darmowe gry na zawsze. W pierwszej połowie października (do 15-ego) będą oni mogli przyłączyć do swojej kolekcji mający już wprawdzie cztery lata, ale wciąż dziarski hit – Battlefield: Bad Company 2. Od 16 października do końca miesiąca dostępna do pobrania będzie natomiast gra Darksiders II, w której pokierujemy Śmiercią – jednym z Czterech Jeźdźców Apokalipsy.

Choć gry z „trzysta sześćdziesiątki” mają już wprawdzie swoje lata, to jednak przyznać trzeba, że oferta Microsoftu jest w październiku całkiem atrakcyjna. Pozostaje jeszcze czekać na odpowiedź Sony – ta pojawi się jednak najprawdopodobniej dopiero na początku przyszłego miesiąca.

Źródło: Xbox, Gamespot

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  A na pc bf 3 był za darmo. :P #pcmasterrace
  • avatar
   Dudzio993
   0
   A pc co dostaną ? Rok temu była Mafia 2 i Civilization, czy się mylę ? Chciałbym nowego Tomb Raider'a :D