Gry Xbox One

Gears of War 4 - poznaliśmy szczegóły beta testów

przeczytasz w 1 min.

Już w przyszłym miesiącu sprawdzimy, co do zaoferowania ma tryb multiplayer Gears of War 4.

Gears of War 4

Wydaje się, że Gears of War 4 to jedna z tych gier, które nie będą miały najmniejszego problemu z wzbudzeniem zainteresowania wśród właścicieli konsol Xbox One. Jeśli jednak ktoś ma jakieś wątpliwości, będzie miał okazję rozwiać je jeszcze przed premierą.

Przedstawione zostały dziś szczegóły dotyczące beta testów gry. Pierwsi gracze, a dokładniej mówiąc ci, którzy zdecydowali się na zakup Gears of War: Ultimate Edition (na Xbox One lub Windows 10) będą otrzymywać kody dostępu do bety już od 18 kwietnia. To właśnie tego dnia startuje pierwsza tura testów, która potrwa do 24 kwietnia.

Dzień później rozpocznie się natomiast otwarta beta, chociaż w rozumieniu producenta i wydawcy oznacza ona dostęp dla posiadaczy kont Xbox Live Gold. Rozgrywkę sprawdzać można będzie do 1 maja. Udostępnione zostaną serwery do zabawy wieloosobowej, chociaż trybów i map nie ujawniono.

Gears of War 4 beta

Jak możecie zauważyć na powyższej grafice, do programu wczesnego udziału w beta testach należy zarejestrować się do 11 kwietnia.

Premiera Gears of War 4 planowana jest na jesień. Warto mieć na uwadze, że być może w późniejszym czasie gra zawita także na PC, chociaż na ten moment nie jest to nic pewnego.

Źródło: gameinformer, vg247

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  wpierw niech nauczą się robić gry na pc i poprawią ultimate edition bo jest masakra :D a dx12 nic tam nie pomaga
  • avatar
   piotreeek
   0
   Dawać to jak najszybciej na pieca.