• benchmark.pl
 • Gry
 • Gears of War: Judgment - gra pojawi się za sprawą Polaków z People Can Fly
Gry

Gears of War: Judgment - gra pojawi się za sprawą Polaków z People Can Fly

przeczytasz w 1 min.

Polacy szykują kolejny hit

Pamiętacie serię Gears of War? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość - planowana jest nowa jej odsłona. Co prawda cykl składający się z 3 gier został zakończony, ale teraz plany zmieniono i gracze znów będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów, choć nie poznają ich dalszych losów.

Gears of War: Judgment, bo tak nazwana została nowa gra, nie będzie bowiem kontynuacją, a najprawdopodobniej prequelem serii. Przedstawi graczom wydarzenia, które miały miejsce kilkanaście lat przed tymi znanymi z pierwszego Gears of War.

Główne role odgrywać mają Baird, Cole, Garron Paduk i Sophia Hendricks, którzy oskarżeni zostaną o niesubordynację i tym samym znajdą się w sporych tarapatach. Poza tym nie wiadomo jednak zbyt wiele o fabule, ale wartym uwagi pozostaje zupełnie inny fakt.

Gears of War: Judgment gra bohaterowie

Otóż jak się okazuję, za grę odpowiadać będzie studio People Can Fly. Twórcy takich gier jak PainkillerBulletstorm stają przed szansą na jeszcze większe uznanie. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać kciuki za to, by Polacy po raz kolejny pokazali się z dobrej strony w świecie gier.

W ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy poznać więcej szczegółów, w tym być może przybliżoną datę premiery gry. Wielce prawdopodobne, że lada moment pojawi się też pierwszy trailer.

Czy People Can Fly poradzi sobie z dużymi oczekiwaniami graczy, którzy z pewnością będą liczyć na kolejną dobrą odsłonę Gears of War?
 

Więcej o grach:

Źródło: ign, onlysp

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Ciekawe czy chłopaki zrobią konwersję na PC???
  • avatar
   pentaggon
   1
   Słyszał ktoś może jakieś nowe informacje na temat innego polskiego shootera Cargo 3 ?
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    "polaków"?... uo matko :) Korekta poszła pić? :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     PCF ma świetnego człowieka od fabuły. A jeśli chodzi o samo wykonanie, to wszyscy widzieliśmy Bulletstorm. Nie musimy obawiać się o poziom gry. :)