Karty graficzne

GeForce GTX 280 BFG 1GB H2OC

przeczytasz w 1 min.

W sklepach internetowych pojawiła się dla najbardziej wymagających graczy, karta graficzna oparta na najnowszym chipsecie NVIDIA GeForce GTX 280, która została wyposażona w system chłodzenia wodnego. Pozwoliło to na zwiększenie częstotliwości taktowania rdzenia w stosunku do standardowej wersji z 602 do 680 Mhz oraz pamięci z 2214 do 2450 MHz. Takie rozwiązanie umożliwia bezgłośną pracę i zapewnia bardzo dobre osiągi w najnowszych grach 3D, a dzięki 1 GB szybkiej pamięci DDR3 z 512-bitową magistralą można cieszyć się płynną i pełną szczegółów grafiką w najwyższych rozdzielczościach.

Nowe cechy to m.in.

NVIDIA PhysX™-Ready:
Procesor graficzny GeForce obsługuje technologię NVIDIA PhysX, umożliwiając przetwarzanie w grach danych fizycznych, co sprawia, że rozgrywka z GeForce jest bardziej dynamiczna i realistyczna.

Technologia NVIDIA CUDA™:
Technologia CUDA uwalnia moc rdzeni przetwarzających procesora graficznego, aby przyspieszyć działanie najbardziej wymagających obliczeniowo zadań – takich jak transkodowanie wideo – zapewniając do 7x wyższą wydajność w stosunku do tradycyjnych procesorów głównych.

Cena karty to ok. 1800pln. Dokładne informacje na stronie producenta

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Mam nadzieję ze grafika płynąca z tej Karty będzie wginać w siedzenie i nie zawiedzie kupującyc. Jak narazie zostaje przy swojej 8600GT Sli:D