Gry PlayStation 4

Ghost of Tsushima kusi coraz bardziej - nowy materiał z perełki na PlayStation 4

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Wielu posiadaczy PlayStation 4 ostrzy sobie zęby na przygodę z Ghost of Tsushima. Trudno się temu dziwić, bo wszystkie materiały i informacje promujące ten tytuł wyglądają świetnie. Najnowszy teaser także.

Teaser Ghost of Tsushima ze State of Play

Sony przypomniało o produkcji przygotowywanej przez studio Sucker Punch przy okazji dzisiejszego State of Play. Zaprezentowany materiał to tak zwany teaser, chociaż trzeba przyznać, że dość długi. Poza ponownym wprowadzeniem graczy w klimat feudalnej Japonii, z którym będą mieli oni tutaj do czynienia, materiał pełni jeszcze jedną rolę.

Zapowiada, iż Ghost of Tsushima pojawi się na gali The Game Awards 2019 (przypomnijmy, że ta już w nocy z czwartku na piątek) i właśnie na niej światło dzienne ujrzy konkretniejszy materiał. Co wiemy na dziś? To, że klimat powinien wylewać się z niego szerokim strumieniem.

Data premiery Ghost of Tsushima to (jeszcze tylko chwilowo) zagadka

Trudno dziwić się oczekiwaniom, iż na gali The Game Awards 2019 twórcy pochwalą się nie tylko obszerniejszym materiałem wideo, ale jednocześnie ujawnią datę premiery gry.

Już sama obecność twórców na gali The Game Awards 2019 jest jednak optymistyczną nowiną dla posiadaczy PlayStation 4. Zaprzecza bowiem plotkom, iż zdecydowano się przenieść Ghost of Tsushima na PlayStation 5.

Źródło: GamersPrey

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Avengers PS5
  Ponoć zadebiutuje za kilka miesięcy ( według plotek) Moją grą generacji prawdopodobnie pozostanie The Last of Us Part II. ND nigdy nie zawiodło
 • avatar
  CyberdyneSystems
  Czekam jak wszyscy zainteresowani na datę premiery która może zostać podana 12 grudnia w Los Angeles
  na The Game Awards.
 • avatar
  kitamo
  Wyglada ciekawie - oby mechanika gry nie odrzucała.
  Możliwe ze będzie to także tytuł startowy dla PS5 bo technicznie zapowiada się bardzo ładnie.