Gry planszowe

Nadciąga karcianka God of War

przeczytasz w 1 min.

God of War: The Card Game to gra karciana nawiązująca do hitu sprzed roku, która w okolicach tegorocznych wakacji zadebiutuje na rynku.

Przed rokiem na rynku zadebiutował God of War i szybko skradł serca miłośników elektronicznej rozrywki – to bez wątpienia jedna z najlepszych gier na PlayStation 4. Aby uczcić tę rocznicę (odpowiedzialna za nowe przygody Kratosa) ekipa Santa Monica Studios ogłosiła God of War: The Card Game – karciankę, będącą owocem współpracy z weteranami z Cmon Games.

W God of War: The Card Game gracze wcielą się w Norny – boginie przeznaczenia, których zadaniem jest ocalenie Midgardu przed Ragnarokiem. W tym celu będzie trzeba odnaleźć odpowiednią kombinację bohaterów, złoczyńców, bitew, zwycięstw i porażek w określonej liczbie tur. Do walki z bossami będzie można powoływać bohaterów znanych z ekranu, takich jak Kratos, Atreus, Mimir, Brok czy Freya.

God of War: The Card Game – teaser:

Gra przeznaczona jest dla maksymalnie czterech graczy, którzy podczas zabawy muszą wykazać się przede wszystkim zmysłem taktycznym. Twórcy obiecują, że dwie sesje nigdy nie są do siebie podobne oraz że decyzje podejmowane przez uczestników mają realny wpływ na ciąg dalszy historii przedstawianej w postaci „zadań”. 

Premiera gry God of War: The Card Game planowana jest na trzeci kwartał bieżącego roku. Jest więc spora szansa na to, że pobawimy się w wakacje. 

Źródło: Cmon Games, DualShockers, PushSquare

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  oranger4
  1
  Prawdziwe God of War było na PS2
  • avatar
   miedzianek
   -1
   'Twórcy obiecują, że dwie sesje nigdy nie są do siebie podobne'

   Musiało by być nieskończenie wiele kart
   • avatar
    koszkuc
    0
    Mnie tak tylko zastanawia skąd Wy bierzecie te oferty na kupno gry, bo god of war od 249 to troszkę sporo ;p