Mobile

Android 4.5 i Nexus 8 już w lipcu?

przeczytasz w 1 min.

Źródłem informacji jest pracownik Google, a konkretnie oddziału tej firmy w Dublinie.

Android 4.5 Nexus 8 lipiec przeciek

W czerwcu odbędzie się konferencja Google I/O 2014. Najprawdopodobniej nie zobaczymy jednak na niej tego, na co wiele osób czeka.

Źródłem informacji jest pracownik Google, a konkretnie oddziału tej firmy w Dublinie. Powołujące się na jego wypowiedź brytyjskie serwisy podają informację, iż na wspomnianej konferencji nie zobaczymy dwóch bardzo ważnych premier. Jedną jest oczywiście debiut kolejnej wersji systemu Android, która oznaczona będzie numerkiem 4.5. Drugą natomiast, być może nawet ciekawszą, premiera Nexusa 8.

O tym, że Google pracuje nad tego typu urządzeniem mówi się już od dawna. Ostatnio sugerowano nawet, że może ono pojawić się już w kwietniu, ale wydaje się, że trzeba będzie poczekać chwilę dłużej. Ma ono bowiem zadebiutować w lipcu, krótko po Google I/O 2014, a razem z nim pojawić powinna się nowa wersja Androida.

Niestety nie dysponujemy żadnymi detalami związanymi z ewentualną specyfikacją tabletu. Warto jednak dodać, iż prócz niego pojawić ma się w tym roku również nowy Nexus 10, a także kolejny Nexus 7, chociaż już pojawiają się głosy, iż z tego ostatniego Google może zrezygnować i poświęcić uwagę modelowi 8-calowemu.

Źródło: technobuffalo, manadokota

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Diwad
  10
  Google I/O ma być 25 i 26 czerwca, nie lipca i całą impreza ma się skupiać na nowych usługach Google.

  Wszystko pochodzi z tego samego źródła - AndroidGeeks.gs i nie wiem dlaczego autor tak to poprzekręcał.
  • avatar
   quasimodo
   8
   8-calowy Nexus może być całkiem ciekawą propozycją.
   • avatar
    MarTum
    -4
    W takim tempie to na następnym fonie będę miał andka 10