Aplikacje mobilne

Google udostępnia aplikację PDF Viewer - Adobe Reader ma się czego bać?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Propozycja przygotowana przez Google skierowana jest to tych użytkowników, którym zależy na maksymalnie prostym interfejsie.

PDF Viewer

Google udostępniło użytkownikom systemu Google Android nową aplikację - PDF Viewer. Kto powinien się nią zainteresować?

Jak sugeruje jej nazwa, jest to aplikacja przeznaczona do pracy z dokumentami PDF. Nie jest tajemnicą, iż w kwestii tej króluje, i to nie tylko w przypadku Androida, Adobe Reader. Czy doczekał się groźnego rywala?

Raczej nie, ponieważ mowa tutaj nie o konkurencji, ale alternatywie dla Adobe Reader. Propozycja przygotowana przez Google skierowana jest to tych użytkowników, którym zależy na maksymalnie prostym interfejsie i wystarczą im podstawowe funkcje, takie jak odczyt, zaznaczenie tekstu czy szybkie przesyłanie pliku.

Plus PDF Viewer należy się za bardzo płynne działanie, co zgodnie potwierdzają osoby, które już aplikację wypróbowały. Nie jest ona wymagająca, a zatem zadowoleni powinni być głównie właściciele słabszych urządzeń.

Aplikacja Google PDF Viewer dostępna jest za darmo dla użytkowników smartfonów z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.


Pobierz: 

Google PDF Viewer na Androida

Rozmiar pliku:

Zależy od urządzenia


Źródło: play.google, androidpolice

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Adobe Reader to spaśniony, włochaty i powolny program do wyjątkowo prostej rzeczy. Do tego jeszcze non-stop się aktualizuje i posiada wiele niebezpiecznych błędów, z których korzystają rozmaite wirusy, trojany i bot-nety. Ktoś w ogóle z tego jeszcze korzysta?
  9
 • avatar
  InsanePlumber
  Sumatra PDF
  -Portable
  -Darmowa
  Czyta:
  PDF, ePub, MOBI, CHM, XPS, DjVu, CBZ, CBR
  http://www.sumatrapdfreader.org/free-pdf-reader.html

  To tyle w temacie.
 • avatar
  d14b3l
  Ciekawe jak by wypadł w porównaniu z androidową wersją foxit reader'a
 • avatar
  gieteiks
  Super Anka mniejsze obciążenie niż Adobe ale nie mam ikony aplikacji, przez co musze odpalać plik który mam gdzieś w folderze a nie tak jak jest w Adobe ze plik który nas interesuje wybieramy z menu plików adobe