Gry

Gotówka znika z kont graczy Warhammera

przeczytasz w 1 min.

Część osób grających w grę MMO Warhammer Online z nieskrywanym przerażeniem dostrzegła, że ich konta bankowe zostały obciążone na znaczne sumy, dochodzące nawet do 500 dolarów.

Na forach gry przeczytać można, że konta bankowe niektórych osób były obciążane po kilka razy w miesiącu. Odnotowano kilka przypadków, gdzie ubywało z nich około 500 dolarów, zamiast 15, które są pobierane co miesiąc, jako abonament.

Oczywiście gracze skarżąc się liczyli na to, że Mythic Entertainments, które odpowiada za grę, nie tylko zwróci im pieniądze, ale także pokryje wszelkie straty, jakie ubytki mogły spowodować.

Początkowo wszyscy myśleli, że serwery Mythic Entertainments zostały zaatakowane przez hakerów i wszelkie poufne dane, dotyczące kont zostały skradzione. Przedstawiciele ME poinformowali jednak, że sprawdzali taką ewentualność kilkakrotnie i nic takiego nie miało miejsca. Po jakimś czasie Andy Belford, koordynator ds. kontaktów ze społecznością, podał informację, że miała miejsce "niefortunna pomyłka", polegająca na problemie w księgowaniu wpłat.

Jeden z graczy trafnie zauważył, że problemy tego typu mają ostatnio miejsce zdecydowanie zbyt często i producent powinien zmienić metodę płatności, przynajmniej do momentu całkowitego usunięcia usterek.

Źródło: Fudzilla

 

Zobacz także:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tomecek
  0
  Nie ma to jak płacić miesięczny abonament za granie w jedną grę. Gramy w następną i dochodzi kolejny abonament. Słodko :)

  Nie lepiej kupić rzecz materialną na raty za to?
  • avatar
   Gothar
   0
   A jak ktoś nie miał 500$? czyściło do zera? manko? Komuś pieniędzy brakowało na spłatę raty to miał ciepło.