Gry na konsole

Gra Destiny 2 dotarła do nas w takim oto pudełku

przeczytasz w 1 min.

Edycje prasowe gry Destiny 2 są rozsyłane do poszczególnych redakcji. Nasz egzemplarz także jest już na miejscu. Oto on.

Dzisiaj dotarła do nas (wcale nie taka tajemnicza) przesyłka. To prasowa edycja gry Destiny 2 zamknięta w pudełku z wielkim tytułem na wierzchu. Jesteście ciekawi, co jest w środku? W takim razie – otwieramy:

Destiny 2 p środek

Jak można się było domyślić, przede wszystkim mamy tutaj kod umożliwiający pobranie gry. Co jednak ciekawe, karteczka z nim jest jednolicie biała. Aby odkryć kod, trzeba wykorzystać gadżet dodany do zestawu, a więc latarkę UV. Dlaczego tak? Bo, jak głosi napis wewnątrz pudełka, znaleźliśmy się „w świecie bez światła”.

Destiny 2 p latarka

To po prawej stronie to nakładki na grzyby analogów kontrolera PlayStation 4 o charakterystycznym kształcie Ghostów z Destiny 2. Dopełnieniem całości jest zaś powerbank o pojemności 5200 mAh (z przewodem USB), oczywiście odpowiednio oznaczony. 

Destiny 2 p zestaw

Na koniec dodajmy, że kod z karteczki został już wykorzystany. Wiecie co to oznacza? ;)

Źródło: inf. własna

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jezu84
  4
  Ciekaw jestem ile redakcji sprawdzi (z "ciekawości") dołączonym do zestawu gadżetem swoje łóżka :-P
  • avatar
   kitamo
   3
   Gra lepsza niz sie spodziewłem.
   Ograłem Destiny juz dawno temu i po odpaleniu Destiny2 miałem wrażenie że juz to wszystko widziałem i że praktycznie gram w DLC, jednak po kilku godzinach i przejechaniu misji fabularnych stwierdzam że wszystkie błędy jedynki zostały całkiem niezle skorygowane.
   Mapy sa ogromne, dynamiczne eventy dość częste.
   Sam silnik dostał sporo usprawnień i teraz gra nie ma tego muła w PVE który mozna było poczuć w jedynce, jest dynamiczniej.
   Lokacje wykonane (podobnie jak i w jedynce) bardzo szczegółowo i różnorodnie.
   To co na minus to podobnie jak w jedyncje mało róznorodni przeciwnicy, praktycznie ciagle walczymy z tymi samymi i pod tym wzgledem nie ma tu więcej róznorodności w przeciwnikach.
   Team 3 osobowy także potrafi być i zaletą i wadą jesli chodzi o podstawowe misje, ale znów raidy pozwalają na zabawę wiekszej ilości graczy.

   Sam start gry o dziwo odbył sie bez żadnych problemów - serwery dosc stabilne.

   Muzyka i oprawa graficzna na duży plus choć o ile do muzy nie mogę sie przyczepić tak jesli chodzi o grafikę to kilka efektów jest troche skopanych jednak nie przeszkadzają kompletnie w grze jesli ktos z lupa przy ekranie nie siedzi.
   Nie wiem jak to wypada w 1080p ale na ps4pro wygląda bardzo ostro i stabilnie jesli idzie o framerate.

   Nowi gracze będa zachwyceni, starzy nie będa mocno narzekać na wtórnośc tej odsłony.
   • avatar
    Fiona
    0
    Na koniec dodajmy, że kod z karteczki został już wykorzystany. Wiecie co to oznacza? ;)


    Że kurier gra, a wy paluszki obgryzacie ?

    ;P