Gry komputerowe

Pierwsi szczęśliwcy testowali już GTA V na PC

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

To może – choć oczywiście nie musi – oznaczać, że produkcja jest już bliżej końca niż początku.

GTA V maska

Gdy w sieci pojawiły się doniesienia jakoby studio Rockstar zrezygnowało z prac nad pecetową wersją Grand Theft Auto V, liczba niezadowolonych głosów była ogromna. Twórcy jednak szybko zdementowali te plotki. 

Teraz okazuje się, że projekt nie tylko powstaje, ale i ma się dobrze. Jak wynika bowiem z informacji na platformie Steam – pierwsi szczęśliwcy mieli już okazję przetestować wyłącznie konsolowy dotąd hit.

Według informacji zamieszczonych na stronie Steam Database, w miniony weekend dwójka testerów zagrywała się w pecetowe Grand Theft Auto V przez jakieś 5 – 6 godzin. 

To może – choć oczywiście nie musi – oznaczać, że produkcja jest już bliżej końca niż początku. Czy możemy zatem liczyć na rychłą premierę? Trudno powiedzieć. Wciąż bowiem jedyne co wiemy, to że gra zadebiutować ma tegoroczną jesienią.

GTA V Steam test

Studio Rockstar pozostaje więc bardzo tajemnicze. To dzisiaj niespotykana cecha – w świecie, gdzie każdy producent chwali się wszystkimi elementami na długo przed oficjalną premierą. Czy powinniśmy zatem złościć się na twórców? 

Źródło: Cinema Blend

marketplace

Komentarze

28
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Myślę sobie, że im więcej producent chwali się przyszłym nowym produktem tym większy szit wychodzi. Mniej chwalenia=lepiej dopracowana gra.
  44
 • avatar
  Wątpię, żeby to były pierwsze osoby testujące GTA na PC (szczególnie, że premiera ponoć niedługo). Pewnie testowali integrację ze Steamem albo coś w tym stylu.
 • avatar
  Bardziej czekam na nowego Tomba ale z chęcią zagram ponownie w ta produkcje w lepszej jakości.
 • avatar
  Po co inwestować kasę w reklamowanie czegoś co już większość dobrze poznała, a jeszcze więcej ludzi o niej słyszało (mój dziadek który ma 82 lata mnie pytał kiedyś co to za "komputerowy" fenomen który miliardy zarabia bo on przeczytał artykuł w "nowinach" i chce coś więcej wiedzieć) . Przeszedłem "V" już kilka miesięcy temu na pożyczonej PS3. Czasu starczyło mi niestety tylko na singla ( który średnio mi się podobał, a niektóre zadania (głównie napady) wręcz nie trzymały się kupy, ale to dla multi kupię GTA V PC. Dla multi które naprawdę daję MASĘ zabawy, zwłaszcza jak gra się z bliskimi przyjaciółmi.
 • avatar
  Nareszcie będę mógł sobie pograć w 1080p z modami.
  Może komuś będzie chciało się zrobić mod na lepsze sterowanie i uszkodzenia samochodów jak w GTA IV. Mam na myśli "Realistic Driving & Flying mod".
  -2
 • avatar
  Znowu ten pieprzony Steam szpieguje
  -2
 • avatar
  No ile mam jeszcze czekać :)
  -7
 • avatar
  Ale szczęśliwcy. Grali 5-6 godzin. Szok. GTA V ukończyłam blisko rok temu. Pozdrawiam.
  -27
 • avatar
  Mam nadzieję że będą jakieś laptopy w stanie to uciągnąć :]
 • avatar
  Już widzę te mdlejące gimbusy na wieść o przerwaniu produkcji na pc jakże kultowego dla nich hitu :)