Gry

Guild Wars 2 - schodzimy pod wodę

przeczytasz w 1 min.

Producenci i projektanci z ArenaNet chyba naprawdę chcą zagrozić Blizzardowi!

Co trzeba zrobić, aby przynajmniej próbować stawić czoła World of Warcraft? Przede wszystkim trzeba graczy zainteresować. Fani Guild Wars już są zainteresowani i od dawna z zaciśniętymi kciukami wyczekują sequelu, ale jak przyciągnąć innych miłośników MMORPG, a szczególnie WoWa właśnie? Proponując opcje nigdzie indziej nie widziane... na przykład walki podwodne.

Zapraszamy dziś do obejrzenia interesującego filmu, przedstawiającego ten właśnie element Guild Wars 2. Specjalnie dla serwisu Gamespot Jon Peters z ArenaNet prezentuje nowe opcje w sequelu Guild Wars i pokazuje, jak będzie wyglądała podwodna walka.

Ciekawe, prawda? Choć prezentowana nekromantka nie animuje się zbyt płynnie w morskich odmętach, trzeba przyznać, że właśnie takich, interesujących pomysłów potrzeba nam w grach - nie tylko MMORPG.

Jeśli chcesz zanurzyć się w Guild Wars 2, musisz poczekać do przyszłego roku, no i mieć komputer PC. Polskim wydawcą gry jest CD Projekt.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Gamespot

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Przecież właśnie w Cataclism wprowadzono całą potężną mapę która jest pod wodą razem z dungeonem, już niemówiąc o tym że w Wowie można było walczyć pod wodą od początku... widać że autorka niezabardzo jest obyta z tematem... ale i tak +
  • avatar
   czapelka21
   0
   Co to za tandeta? Pływa po wodzie i śładu nie zostawia za sobą, kicha!!
   • avatar
    DustEater
    0
    "Proponując opcje nigdzie indziej nie widziane... na przykład walki podwodne."

    przecież w WoW są podwodne walki ;)
    • avatar
     Warmonger
     0
     To gra z najpiękniejszą grafiką, jaką widziałem! Dość bzdurnych dywagacji o ilości shaderów, tu liczy się styl :)
     • avatar
      Error_Demon
      0
      Nie zachwyca, walki pod wodą są stare jak świat. I tutaj chyba ArenaNet nie chce zagrozić Blizzardowi tylko nadrobić zaległości bo pływanie i walki pod wodą w WoWie istnieją od dawna, a w ostatnim dodatku cała jedna lokacja jest właśnie podwodna.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Guild Wars 2 może być ciekawy, pierwsza odsłona szybko mi się znudziła (mówię oczywiście o GW: Proph, NF, FC, + GWEN). Mam nadzieję, że GW 2 naprawdę czymś przyciągnie.