Gry komputerowe

Symulator hakera do pobrania za darmo

przeczytasz w 1 min.

Gra Hacknet z 2015 roku została na kilkadziesiąt godzin udostępniona za darmo. Pobierzcie ją teraz, a zostanie z wami na zawsze. To kawał solidnego symulatora hakera.

Świat hakerów intryguje wielu. Ekipę Team Fractal Alligator zainspirował do stworzenia gry Hacknet, która została wydana trzy lata temu i spotkała się z ciepłym przyjęciem, a teraz w ramach akcji rozdawniczej oferowana jest za darmo. 

Hacknet to symulator hakera z fabułą w tle. Zabawa toczy się w oknach dialogowych i polega na wpisywaniu uniksowych poleceń w celu dostania się do korporacyjnych baz i odkrycia tajemnicy związanej ze śmiercią innego hakera, znanego jako Bit. To kawał solidnej produkcji, która rzeczywiście potrafi przyciągnąć do ekranu na wiele długich godzin. Jeśli dotąd nie mieliście okazji, by się o tym przekonać, teraz właśnie się pojawiła. 

Do 26 maja do godziny 17.00 w sklepie Humble Store można „kupić” grę Hacknet w wersji Deluxe (to znaczy z bonusem w postaci ścieżki dźwiękowej) dokładnie za 0,00 zł. Jest to konkretnie steamowy klucz, który umożliwia zainstalowanie gry na komputerze z systemem Windows, macOS lub Linux. Aby zdobyć swój egzemplarz, należy udać się na stronę produktu i wykonać wszystkie konieczne czynności przed wspomnianym terminem.

Tymczasem zostawiamy was ze zwiastunem:

Źródło: Humble Store

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  2
  Teraz uważajcie, bo ktoś zablokuje wam płyty główne :D
  • avatar
   sedarpl
   0
   Znakomita gra!
   Polecam :-)
   • avatar
    krystianbog
    0
    Grałem, jest satysfakcja gdy sam się czegoś domyślisz :) .