Gry planszowe

Halls of Horror - planszówkowy survival horror „made in Poland”

przeczytasz w 1 min.

(Znana z Serial Cleanera) ekipa iFun4All zapowiedziała grę planszową Halls of Horror, która reprezentuje gatunek eksploracyjnych survival horrorów. Zerknijcie na pierwszy teaser.

Obolali bohaterowie bez wspomnień z wczorajszej nocy budzą się w dziwacznym budynku i odkrywają, że jest w nim ktoś jeszcze. Nie mogą dać się osaczyć psychopatycznemu mordercy, który obserwuje każdy ich ruch, a cel może być tylko jeden: wydostać się z tego miejsca. Do tego potrzebne są jednak klucze, które znajdują się w pokojach i… ich własnych ciałach. 

Halls of Horror 1

Choć jest wiele niewiadomych, jedno jest pewne: ucieczka może udać się tylko jednej osobie. Pozostali jednak nawet po śmierci mają wpływ na ciąg dalszy opowieści. Tak pokrótce przedstawia się eksploracyjny survival horror w formie gry planszowej – Halls of Horror – za którym stoi ekipa iFun4All (a więc twórcy przede wszystkim Serial Cleanera). 

Halls of Horror 2

Halls of Horror to planszówka, przy której bawić może się 1 lub maksymalnie 4 graczy. Jedna sesja trwa około 60 minut. W pudełku znajdziemy między innymi karty i figurki bohaterów, kostki i żetony oraz 54 pokoje, z których należy utworzyć planszę. Lada chwila wystartuje zbiórka na Kickstarterze, a już teraz możemy rzucić okiem na teaser…

Halls of Horror – teaser survivalowej planszówki:

Dodajmy, że oprócz planszówki ekipa iFun4All stworzyła także grę wideo o tym samym tytule. Jest ona dostępna na platformie streamingowej Mixer, a to, co ją wyróżnia, to fakt, że o każdym ruchu postaci decydują widzowie poprzez głosowanie. 

Źródło: iFun4All

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!