Gry komputerowe

Halo Wars 2 - demo na PC już jest

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Można już pobierać pecetową wersję demonstracyjną, stanowiącą przedsmak gry Halo Wars 2. Co zawiera?

Trzy tygodnie temu na rynku zadebiutowała gra Halo Wars 2 – jeden z najmocniejszych jak dotąd pecetowych tytułów w tym roku, a z pewnością jedna z najgorętszych strategii ostatnich miesięcy. Jej cena (przekraczająca 200 złotych) może jednak odstraszać. Aby udowodnić, że warto wydać te pieniądze, Microsoft udostępnił wersję demo.

Demonstracyjna wersja gry Halo Wars 2 na PC jest dostępna do pobrania w sklepie Microsoftu. „Waży” niespełna 17 GB i zawiera pierwszą misję z fabularnego trybu kampanii oraz tryb Blitz Firefight, „w którym.gracze wykorzystują karty reprezentujące pojazdy i jednostki do walki z przeciwnikami”. Stanowi więc zaledwie przedsmak tego, co czeka na graczy w pełnej wersji tej produkcji, którą Maciek w teście podsumował słowami „niezły RTS i niezła optymalizacja”.

Podobnie jak pełna wersja gry, tak też demo wymaga do działania systemu Windows 10. Komputer musi też być wyposażony w procesor na poziomie Intel i5-2500 lub AMD FX-4350, grafikę pokroju GeForce GTX 650 Ti oraz 6 GB pamięci RAM. 

Pobierz Halo Wars 2 demo

Źródło: PC Gamer, Microsoft

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "Ta gra nie będzie działać na twoim urządzeniu"

  LOL.

  To nie!
 • avatar
  Ooo przetestuję sobie.
 • avatar
  Co za gowno chciałem ściągnąć na tel i później przerzucić na laptopa i zainstalować to wyskakuje" " ta gra nie będzie na twoim urządzeniu" co za Gowno co za syf
  -1