Gry komputerowe

1 postać, 2 graczy - zobacz Czo’Gala z HotS w akcji

przeczytasz w 1 min.

Heroes of the Storm doczekało się bardzo interesującego bohatera. Blizzard nieprzerwanie rozwija swoją MOBA.

Czo’Gal

Dwa tygodnie temu odbyła się tegoroczna edycja poświęconej grom studia Blizzard imprezy BlizzCon. Dowiedzieliśmy się podczas niej między innymi, że w Heroes of the Storm pojawi się kilka nowości: tryb gry Arena, mapa Wieże Zagłady oraz trójka bohaterów – Lunara, Szarogrzywy i Czo’Gal. Ten ostatni wzbudził największe zainteresowanie, ponieważ po raz pierwszy w historii tej MOBA pojawi się postać, którą jednocześnie kontrolować będzie dwóch graczy. Najnowszy filmik pozwala sprawdzić z czym to się je.

Czo’Gal to dwugłowy bohater, a właściwie są to dwaj bracia dzielący jedno ciało. Firma Blizzard wykorzystała ten fakt do implementacji ciekawego mechanizmu – postać ta kontrolowana jest jednocześnie przez dwóch graczy. Ten, który wcieli się w Czo będzie kontrolował ruchy bohatera. Sterujący Galem natomiast ma możliwość wykorzystania umiejętności dodatkowych. Każdy gracz ma własny licznik punktów, ale tylko odpowiednia współpraca jest kluczem do zwiększenia wyświetlanej na nim liczby. Zresztą sami zobaczcie:

Czo’Gal został wprowadzony do gry Heroes of the Storm wczoraj (17 listopada). Dostęp do niego początkowo otrzymują jednak wyłącznie ci, którzy brali udział we wspomnianym już BlizzConie. Gracze, którzy nie spełniają tego warunku mogą tylko liczyć na to, że któraś z osób posiadająca Czo’Gala zaprosi nas do wspólnej zabawy – dwa wygrane mecze odblokowują postać i u nas. Blizzard mocno eksperymentuje – ale zdecydowanie nie będziemy mu mieli tego za złe, prawda?

Źródło: VG247, Eurogamer

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  "-Tędy. - Nie, tędy!" :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Przez Cho'galla nie da sie grać!!! Od razu mówię, unikajcie szybkich gier... Nie wiem co za debil z Activision to zatwierdził... To tylko potwierdza wniosek że Blizzard umarł w 2008 roku.