Słuchawki

HiFiMAN HE-1000 do przetestowania na Audio Video Show 2015

przeczytasz w 1 min.

Dla miłośników dobrego brzmienia będzie to zapewne nie lada gratka.

HiFiMAN HE-1000

Jeśli nie macie planów na weekend, a jednocześnie jesteście miłośnikami dobrego brzmienia to z pewnością odwiedzić powinniście Audio Video Show 2015. Organizatorzy i wystawcy przygotowują bowiem naprawdę sporo atrakcji, wśród których jedną z największych może być propozycja RAFKO Dystrybucja.

Wyłączny przedstawiciel marki HiFiMAN w Polsce prezentować będzie jedne z najdroższych, ale i bez wątpienia najlepszych słuchawek planarnych na świecie. O jakim modelu mowa? Naturalnie o HiFiMAN HE-1000, który na polskim rynku oferowany jest w cenie 13 595 złotych.

Czy tak wysoka cena uzasadniana jest tutaj jakością wykonania i co ważniejsze dobrym brzmieniem? Właśnie to można będzie sprawdzić osobiście, ponieważ słuchawki zostaną udostępnione do odsłuchu wraz z firmowym wzmacniaczem HiFiMAN EF-6 i odtwarzaczem Musical Fidelity – M6sCD.

HiFiMAN HE-1000 słuchawki pałąk

Przypominamy, że Audio Video Show 2015 odbędzie się w dniach 6-8 listopada w warszawskich hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz w lożach VIP na PGE Narodowym. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wystawy.

Źródło: RAFKO Dystrybucja

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kosq83
  2
  Wszystko git ale jednak na takich pokazach nigdy nie ma ciszy, warunków, żeby docenić słuchawki jak należy.
  • avatar
   fexxer
   1
   Ogólnie to wiele zależało od umiejscowienia pokoju odsłuchowego oraz jego adaptacji. HE-1000 akurat były w miejscu, gdzie trochę się działo, rozmowy ludzi itd. Za to Sennheiser Orpheus miał bardzo ciche stanowisko, tam ludzie po prostu sobie stali, umożliwiło to całkiem przyjemny odsłuch. Słuchawek było wiele, także było czego słuchać.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    OMG, napisać artykuł o jednych słuchawkach, od siebie odoam że Audeze LCD-4, beyerdynamics T1, Sennheiser HD800, Staxy SR-009 i wiele innych słuchawek high-end też jest do posłuchania.