• benchmark.pl
 • Gry
 • Historia serii i świata na nowych materiałach z Assassin’s Creed Syndicate
Gry

Historia serii i świata na nowych materiałach z Assassin’s Creed Syndicate

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że podczas zwiedzania wiktoriańskiego Londynu spotkamy kilka bardzo rozpoznawalnych postaci.

Assassin’s Creed Syndicate

Ubisoft zdecydował się raz jeszcze przypomnieć nam o Assassin’s Creed Syndicate. Jakie materiały zaprezentowano tym razem?

Wygląda na to, że producent postanowił zabrać graczy w swojego rodzaju podróż w czasie. Pierwszy z dwóch nowych zwiastunów koncentruje się bowiem nie tylko na nadchodzącej odsłonie serii, ale również na poprzednich. Być może jest to odpowiedź na zarzuty tych, którzy twierdzą, iż cykl Assassin’s Creed wcale się nie zmienia.

Drugi z udostępnionych materiałów w całości koncentruje się już na Assassin’s Creed Syndicate. Również w tym przypadku mamy jednak do czynienia z historią, tyle tylko, że już z tą prawdziwą. Okazuje się, że podczas zwiedzania wiktoriańskiego Londynu spotkamy kilka bardzo rozpoznawalnych postaci, wśród których pojawić mają się Charles Darwin oraz Charles Dickens.


 


Premiera gry planowana jest na 23 października - w wersji na konsole PlayStation 4Xbox One. Właściciele PC poczekają nieco dłużej.

Źródło: youtube, gamesintrend

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damian47PL
  12
  Zgadnijcie o co zapytam...

  Unity załatane?
  • avatar
   UKBIB2012
   3
   Mam inny problem dron zawisł mi na 15 metrowym drzewie , tak zawiało że wpadł na nie , nie jakiś tam drogi ale zawsze to 500 zł , macie pomysł jak go ściągnąć ? Myślałem o strzale z linką by złapać gałąź ... fajny początek weekendu...
   • avatar
    adam6056
    2
    Zrobili taki filmik sami i nie zauważyli jakie gówno teraz robią a nie grę?
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Już widzę tą świetnie zoptymalizowaną produkcję, która na gtx 960 działa w 45fps a na 390x w 25fps. No ale to norma bo przecież to wina AMD: http://imgur.com/kEwcOef