Gry

Hitman 2 ze zwiastunem wprowadzającym w świat gry

przeczytasz w 1 min.

Świat gry Hitman 2 będzie tętnił życiem, pozwoli graczom łatwo wtopić się w tłum i wykonywać zlecenia na różne sposoby. Trzeba będzie jednak uważać, wrogowie mają być czujni.

Ostatni Hitman spotkał się z na tyle ciepłym przyjęciem, iż twórcy ze studia IO Interactive dość szybko i ze sporym entuzjazmem zabrali się na kolejną odsłonę serii. Wygląda na to, że teraz ruszają z mocniejszym promowaniem nowej gry.

Hitman 2 doczeka się serii krótkich, ale treściwych materiałów wideo, które przybliżać będą najważniejsze elementy zabawy. Pierwszy odcinek ujrzał już światło dzienne. Skupia się na świecie gry, który, przynajmniej wedle zapowiedzi, będzie tętnił życiem. Gracze cieszyć mają się interesującymi lokacjami, a jednocześnie ogromną swobodą działań. Poza tym dużo uwagi poświecono przeciwnikom i postaciom niezależnym, ich inteligencja stać ma tu na wysokim poziomie.

„HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń.”


Dodajmy, że premiera gry planowana jest na 13 listopada. Trafi ona na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Cenega Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stach122
  0
  Czekam, Hitman (2016) to był moja największa niespodzianka. Jak poprzedniczki mnie odrzucały (no rozgrzeszenie było nie najgorsze) to w tym czerpałem radoche z eksploru i zabijania na rożne sposoby (i maksowania osiągnięć).

  Na dwójke czekam i to bardzo a że od ruskich (oficjalny rosyjski sklep żeby nie było) kupiłem za niecałe 90zł edycje gold to juz w ogóle (klucze nie maja jeszcze blokady regionalnej)
  • avatar
   adijedi
   0
   no fajny zwiastun, ale pokazują tylko jedną planszę tego toru wyścigowego, wiadomo coś wam więcej na ten temat?