• benchmark.pl
 • Gry
 • Ekipa tworząca Homefront: The Revolution w rozsypce - co z dalszymi pracami?
Gry

Ekipa tworząca Homefront: The Revolution w rozsypce - co z dalszymi pracami?

przeczytasz w 1 min.

Straty zdają się być niestety coraz bardziej bolesne.

Homefront: The Revolution gra

Sympatycy studia Crytek i tworzonych przez niego produkcji nie mają obecnie powodów do zadowolenia. Wygląda na to, że sytuacja tego producenta jest naprawdę trudna i z każdym dniem jeszcze się pogarsza.

Najpierw pojawiły się informacje sugerujące, iż Crytek znajduje się w dużych tarapatach finansowych, czemu zresztą oficjalnie zaprzeczono. Coś jednak musi być na rzeczy, ponieważ wkrótce potem dowiedzieliśmy się, iż ekipa tworząca Homefront: The Revolution zdecydowała się strajk, a część osób postanowiła nawet złożyć wypowiedzenia. Głównym powodem takiego postępowania miały być zaległości w wypłatach. Zapewniano, że znajdą się dodatkowe środki, ale chyba cały czas ich nie ma, a studio opuszczają kolejni pracownicy.

Straty zdają się być niestety coraz bardziej bolesne. Wedle informatorów serwisu Kotaku, z pracy w studiu Crytek zrezygnował Hasit Zala, a to oznacza, iż Homefront: The Revolution straciło właśnie głównego dyrektora. W tym miejscu dodać trzeba, iż nieco wcześniej na taki sam krok zdecydował się Ben Harris - kierownik do spraw rozwoju.

Crytek cały czas nie zajmuje oficjalnego stanowiska w sprawie wszystkich niepokojących doniesień. Tym przy dacie premiery wciąż widnieje rok 2015. Trzeba jednak zacząć zastanawiać się, czy w ogóle do niej dojdzie. Platformy docelowe gry to PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: vg247

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Gdyby crytek zrobil prawdziwego Farcry 2 kontynuacje jedynki , tak samo miodna z tym samym bohaterem i rozwina ja delikatnie nie oddajac licencji obcym , to problemow by nie bylo a tak z Farcry zostalo nic , tylko logo ...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jak widać nie tylko gracy Ubi robi w chuja... Właśnie dlatego dzisiejszy rynek gier i w ogóle cała branża rozrywkowa jest taka pojebana.