Gry PlayStation 4

Horizon Zero Dawn z nowym zwiastunem i datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Horizon Zero Dawn zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Właściciele PlayStation 4 muszą zatem uzbroić się w cierpliwość.

Informowaliśmy nie tak dawno, że Horizon Zero Dawn doczeka się prezentacji na targach E3 2016. Nic się w tej kwestii nie zmienia, ale już dziś jest okazja do tego, aby o tym tytule przypomnieć.

Okazuje się bowiem, że aby poznać datę premiery gry nie trzeba czekać do imprezy w Los Angeles. Twórcy ujawnili ją już teraz. Trochę jeszcze poczekamy, ponieważ Horizon Zero Dawn zadebiutować ma 1 marca przyszłego roku.

Wraz z przekazaniem graczom tej niezwykle istotnej informacji opublikowany został nowy zwiastun gry. To dobry przedsmak przed E3 2016, gdzie mamy nadzieję zobaczyć obszerne fragmenty rozgrywki.

„W bogatym, żywym, postapokaliptycznym i otwartym świecie gigantyczne, zmechanizowane stworzenia przemierzają obszary, które wydarły ludzkości - z biegiem czasu gatunek ludzki cofnął się do epoki zbieracko-łowieckiej, a Ty wcielasz się w Aloy, która musi polegać na szybkości, sprycie i zwinności, by przeżyć i ochronić swoje plemię przed maszynami dysponującymi potężną siłą i równie potężnymi rozmiarami.”


Źródło: PlayStation Polska

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeek
  1
  Fajnie fajnie, tylko że to dopiero w marcu 2017. A do tego czasu jak ktoś ukończył U4, to już nie ma w co grać na PS4 jesli idzie o gry z takiej parafii.
  • avatar
   Green Lantern
   0
   Noromalka - news o exclusivie na PS i już zgraja blaszanych cymbałów pociska jakiś bełkot. To jest ta twoja konstruktywna krytyka piotruś?
   • avatar
    Konto usunięte
    -4
    żal konsolowych gimbusów
    • avatar
     -AKATSUKI-
     -6
     Bedzie kaszanka jak przystalo na PS4 i znow bedzie placz..
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      żal konsolowych gimbusów
      • avatar
       Dudi4Fr
       0
       Ciekawe na które PS4 wyjdzie...