Klawiatury

Wygląda klasycznie, ale nie jest przeciętna - klawiatura HP Pavilion Gaming 800

przeczytasz w 1 min.

Nie kosztuje dużo i wygląda dość przeciętnie. Zdecydowanie jednak przeciętna nie jest. Co konkretnie ma do zaoferowania gamingowa klawiatura HP Pavilion Gaming 800?

Co ma w sobie HP Pavilion Gaming 800?

Niska cena i ciche działanie to cechy, które rzadko można spotkać w klawiaturach mechanicznych do gier. Dzięki temu HP Pavilion Gaming 800 potrafi się pozytywnie wyróżnić na tle konkurencji, która jest przecież niemała. Za niespełna 350 złotych (bo tyle właśnie kosztuje) otrzymujemy solidne urządzenie, które dobrze sprawdzi się na biurku niemal każdego gracza. Uniwersalne, ale nie nijakie – co też jest nie bez znaczenia.

Z HP Pavilion Gaming 800 możesz oddawać się rozgrywce w komfortowych warunkach o każdej porze dnia i nocy. Ulgę nadgarstkom przynosi magnetyczna podpórka, a palcom – stawiające niewielki opór klawisze. Zabawa po zmroku jest zaś w pełni możliwa, dzięki podświetleniu oraz wspomnianym już cichym działaniu przełączników. Skoro już przy nich jesteśmy, to wspomnijmy, że są to konkretnie czerwone switche spod znaku Outemu. 

HP Pavilion Gaming 800 wygląd

Klasyczna, ale nie nijaka klawiatura dla graczy

Jednym z atutów klawiatury jest też klasyczny, stonowany wygląd. Pomimo tego możemy liczyć na pewne urozmaicenia. Pierwszym z nich jest zestaw przycisków multimedialnych, ułatwiających sterowanie muzyką i innymi dźwiękami. Drugim zaś – przelotowy port mini jack, dzięki któremu możemy podłączyć zestaw słuchawkowy bez konieczności schylania się pod biurko i szukania gniazda na obudowie komputera. 

Źródło: HP, informacja własna

Czytaj dalej o klawiaturach gamingowych: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!