Smartfony

HTC One (M8) z Windows Phone zawita również do Europy

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Wiele wskazuje na to, że nowe wcielenie smartfona będzie niemal identyczne z tym, które już znamy i w specyfikacji zmienić mogą się jedynie detale.

HTC One (M8) smartfon WP 8.1

Na rynku mamy już naprawdę sporo interesujących smartfonów z systemem Windows Phone. Wkrótce dołączyć może do nich kolejny, który być może wniesie się na szczyty list sprzedaży modeli z mobilnymi okienkami. Jest to tym bardziej możliwe, że HTC One (M8) w wersji z platformą Microsoftu pojawić ma się również w Europie.

Flagowy smartfon tajwańskiego producenta jest bez wątpienia niezwykle udaną konstrukcją. O tym, iż wkrótce otrzymać mogą go zwolennicy Windows Phone mówi się nie od dziś. Problem w tym, iż ostatnio coraz częściej sugerowano, że będzie to propozycja na wyłączność jednego z amerykańskich operatorów. Obawy ustały jednak wraz z najnowszymi doniesieniami.

Smartfon pojawił się bowiem na stronie internetowej jednego z holenderskich sprzedawców. Skoro zaś urządzenie pojawi się w kraju tulipanów to zakładać można, że dostępny będzie również w innych państwach naszego kontynentu.

HTC One (M8) smartfon WP 8.1 Holandia sklep

Wiele wskazuje na to, że nowe wcielenie smartfona będzie niemal identyczne z tym, które już znamy i prócz samego systemu w specyfikacji zmienić mogą się jedynie detale.

Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa, HTC One (M8) z Windows Phone zaprezentowany zostanie 19 sierpnia. Tego dnia odbędzie się konferenacja HTC w Nowym Jorku.

Źródło: phonearena, gottabemobile

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Pytanie tylko, czy aplikacje Nokii będą dostępne także na HTC. Bo brak map Nokii będzie dużym mnusem
 • avatar
  danio1611
  1
  To będzie moc.
  te cudeńko nie będzie ograniczanie przez androida.
 • avatar
  marcin_kg
  1
  W końcu ten gruby czarny pasek pod ekranem zostanie wykorzystany chociaż na przyciski nawigacyjne.
 • avatar
  marcin_kg
  1
  Czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi o przyciski ekranowe, a o niewykorzystaną przestrzeń pod ekranem na dole, która niepotrzebnie wydłuża cały telefon.
 • avatar
  decrypterie
  -1
  Jak to wkoncu?w android na m8 yes jest halo przyciski nawigacyjne healing he przytrzymasz,a po drugie to sie chowaja w pelni żeby ekran był większy tylko to trzeba sobie włączyć w opcjach po narazie co czytam o tym telefonie to głupoty ludzie piszą właśnie typu ze ten pasek pomniejsza ekran bo nie wiedzą jak włączyć autoukrywanie.
 • avatar
  decrypterie
  0
  Też mi się nie podobał dopóki nie zobaczyłem go na żywo,po zamiance z i5s odrzu zrobiłem roota,zmodowany soft i telefon śmiga bez zacinki.Jest piękny dopóki nie porysujemy tylnego panelu