Smartfony

Smartfon HTC One w wersji z większym ekranem w planach tajwańskiego producenta

przeczytasz w 1 min.

Mówi się przede wszystkim o ekranie, którego przekątna miałby mieścić się gdzieś w przedziale od 5 do 6 cali.

HTC One smartfon większy ekran przeciek

HTC One miał być smartfonem, który pozwoli tajwańskiemu producentowi nieco poważniej zaatakować pozycję Samsunga. Udało się to tylko częściowo, ponieważ Galaxy S4 sprzedaje się dużo lepiej. Mimo tego flagowiec HTC to bez wątpienia model bardzo udany, który też znalazł całkiem spore grono odbiorców.

Najwidoczniej podziałało to na producenta mobilizująco, bo chce on konkurować z Samsungiem również w sektorze nieco mniejszych, jak i tych największych smartfonów. Już od jakiegoś czasu wspominamy o HTC M4, który najprawdopodobniej zaoferuje 4,3-calowy ekran i będzie odpowiedzią na Galaxy S4 mini.

Do tej pory nic nie sugerowało jednak tego, że HTC One doczeka się także większego brata. Teraz pojawiły się takie informacje, choć niestety jeden z zachodnich serwisów otrzymał je z anonimowego źródła. Biorąc jednak pod uwagę sprawdzalność podobnych przecieków, można spodziewać się, że za jakiś czas doczekamy się oficjalnego potwierdzenia.

Co oferować miałby powiększony HTC One? Mówi się przede wszystkim o ekranie, którego przekątna mieścić ma się gdzieś w przedziale od 5 do 6 cali. Pozostała część specyfikacji ma być niemal identyczna z tą, która dobrze już znamy z procesorem Qualcomm Snapdragon 600 na czele.

Źródło: gsmarena, trustedreviews

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Makavo
  4
  Świetny pomysł z tymi głośnikami stereo. Producenci stosują je w smartfonach coraz rzadziej bo brakuje miejsca w obudowie, a odbija się to często na jakości dźwięku.
  • avatar
   .Alx.
   1
   Niech jeszcze dodadzą slot na karty Micro SD, wymienną baterię i mają pewny sukces !
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Bardzo dobrze, popieram up, mam już dość flagowca Samsunga zrobionego z plastikonu
    • avatar
     Artur-9
     -1
     HTSre robi co może ale upadek się zbliża wielkimi krokami.