Aplikacje mobilne

Huawei będzie instalował aplikacje Microsoftu na swoich urządzeniach

przeczytasz w 1 min.

Testy Huawei MediaPad M3 pokazały, iż na tablecie znalazło się miejsce dla niespodziewanego gościa.

Wprawdzie z samymi smartfonami Microsoft nie radzi sobie najlepiej, ale aplikacje mobilne tego producenta cieszą się całkiem dobrymi opiniami i sporą popularnością. Może się ona wkrótce jeszcze zwiększyć, między innymi dzięki pomocy Huawei.

Obydwaj producenci nawiązać musieli porozumienie, na mocy którego Huawei będzie instalował aplikacje Microsoftu na swoich urządzeniach. Właściwie odpowiedniejszy byłby tutaj czas teraźniejszy, ponieważ pierwsze urządzenie potwierdzające taki stan rzeczy trafia właśnie na rynek.

To tablet Huawei MediaPad M3, który zaprezentowany został na targach IFA 2016. Na testach ma go już niemiecki winfuture i to właśnie redaktorzy tego portalu informują o niespodziance - pakiecie aplikacji Microsoftu. Na tablecie znalazł się Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook.

Huawei MediaPad M3 aplikacje

Huawei i Microsoft oficjalnie nie ogłaszały partnerstwa, ale powyższe informacje potwierdzają, że można o nim mówić. Niemal pewne jest w takim przypadku, że aplikacje Microsoftu pojawiać będą się na kolejnych nowościach Huawei.

Źródło: winfuture

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!