Smartfony

Huawei Mate 30 Pro w pełnej krasie, na chwilę przed premierą

przeczytasz w 1 min.

Producenci smartfonów mają coraz większe problemy z zachowaniem czegokolwiek w tajemnicy. Również podczas premiery Huawei Mate 30 Pro obejdzie się bez większych zaskoczeń.

Huawei Mate 30 Pro z zakrzywionym ekranem

O smartfonach z serii Huawei Mate 30 mówi się naprawdę sporo. Mieliśmy już okazję rzucić okiem na dość szczegółowe rendery, ale teraz do sieci trafiły jeszcze konkretniejsze materiały. Mowa o krótkich filmikach, które pozwalają dokładnie przyjrzeć się najciekawiej zapowiadającej się nowości, a więc Huawei Mate 30 Pro.

Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, producent postawił na poczwórny aparat fotograficzny osadzony w dużym, okrągłym module. To zauważalna zmiana względem poprzednika. Dla wielu osób równie ważną, a być może nawet ważniejszą informacją będzie fakt, iż smartfon został wyposażony w ekran zakrzywiony na boczne krawędzie. Nie zrezygnowano z szerokiego notach.

Oficjalna premiera Huawei Mate 30 Pro już dziś

Oficjalna premiera Huawei Mate 30 Pro już dziś wieczorem. Na konferencji zobaczyć powinniśmy także inne modele - Huawei Mate 30, Huawei Mate 30 Lite oraz Huawei Mate 30 Porsche Design.

Największą niewiadomą jest kwestia oprogramowania, jakie zostanie tutaj zastosowane oraz dostępność smartfonów. Niektóre źródła sugerują, że nie trafią one do Europy.

Źródło: gqmagazine, youtube - Xiaomishka, Andrew Chu

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  człowiek-taboret
  0
  Słyszałem, że instalacja aplikacji google może przypaść na operatora komórkowego. W wolnej dystrybucji aplikacji nie będzie, ale może właśnie to operator mający te modele w swojej dystrybucji, będzie mógł zainstalować pakiet google.
  • avatar
   POSTMAN
   0
   Z tej okazji w otwartym dziś oficjalnym sklepie Huawei był Mate 20 Pro za 1499zł