Foto

Huawei P9 z kamerą zawierającą komponenty Leica

przeczytasz w 1 min.

Huawei P9 dysponować ma dużymi możliwościami fotograficznymi. Wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne.

Huawei P9 z kamerą Leica

Huawei P9 mówi się naprawdę sporo. Prócz przecieków pojawiają się również informacje ujawniane przez samego producenta. Jeśli już do tego dochodzi to zazwyczaj mowa o możliwościach fotograficznych smartfona. Tak też stało się i tym razem.

Producent potwierdził, iż Huawei P9 wyposażony zostanie w kamerę zawierającą komponenty Leica. Zaskoczenie? Absolutnie nie, ponieważ nie tak dawno ogłoszono rozpoczęcie współpracy z tą cenioną na rynku foto firmą. Można było jedynie zastanawiać się, czy jej efekty zobaczymy już w Huawei P9. Okazuje się, że tak.

„Leica jest legendą w świecie fotografii. Uważamy, żaden inny producent nie zrewolucjonizował tego przemysłu w stopniu, w jakim zrobiła to Leica.” - Richard Yu, CEO Huawei

Huawei P9 kamera

Na bliższe szczegóły poczekać trzeba niestety do premiery. Zagadką nie jest jednak jeszcze jedna informacja, a mianowicie to, iż kamera będzie tutaj podwójna (najpewniej 2x 12 Mpix), o czym przypominają kolejne z publikowanych przez producenta obrazków, także ten zamieszczony powyżej.

Huawei P9  zostanie zaprezentowany już 6 kwietnia.

Źródło: Huawei, thetechnews

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Naleśnik z serem
  5
  Zawsze mnie zastanawiała ta cała podnieta aparatami w telefonach.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Czasami są sytuacje, kiedy nie posiadam przy sobie aparatu i to wtedy sięgam po aparat w smartfonie. Jednak na dzień dzisiejszy, nie ma niczego co oferuje lepszą jakość w "fotografii smartfonowej" ,niż nokia 1020. Tak więc czekam z niecierpliwością na godnego następcę, jednak obawiam się że ten Huawei P9 nim nie będzie :)