Smartfony

Huawei zwraca 200 zł przy zakupie Huawei P20

przeczytasz w 1 min.

Być może nie jest to ogromna suma, ale jak każda oszczędność powinna cieszyć. Zainteresowani Huawei P20 zyskują dodatkową zachętę do zakupu.

Szukając nowego smartfona zwracamy uwagę przede wszystkim na parametry i stylistykę. Mają kilka podobnych modeli zaczynamy analizować ceny. Wtedy mile widziane są promocje, jedna z nich pozwala zaoszczędzić nieco przy zakupie Huawei P20.

Producent zdecydował się postawić na ten rodzaj promocji, który lubiany jest przez największą liczbę osób. Zamiast dodawać do smartfona gadżety, obniżył jego cenę o 200 złotych. Co zrobić, aby skorzystać z trwającej od kilku dni i kończącej się 20 sierpnia oferty?

Kupić smartfona u jednego z partnerów producenta, a następnie zarejestrować go za pomocą specjalnego formularza. 200 zł zostanie zwrócone na wskazany rachunek bankowy, najpóźniej po 28 dniach.

Huawei P20 promocja

Pełną listę sklepów biorących udział w omawianej promocji, dokładny regulamin oraz wspomniany formularz znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Jeśli natomiast chcecie poznać bliżej smartfona, wszystkie najważniejsze informacje na jego temat umieściliśmy w naszej recenzji Huawei P20.

Źródło: Huawei

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  frenchkiss4u
  2
  Mają z czego zwrócić w tych w.w. sklepach p20 kosztuje więcej niż można kupić p20 pro na rynku...
  • avatar
   sabaru
   -2
   Chyba największa durnota w promocjach jaka tylko może być. Kazać płacić sobie tyle i tyle za jakąś rzecz, a potem łaskawie zwracają kasę. Nie dość że i tak wychodzą na tym na plus to jeszcze nie każdemu będzie się chciało w to bawić to im zostania te dodatkowe 200zł w kieszeni.
   • avatar
    Dragonik
    -5
    Czy dobry i dobrze wyceniony towar potrzebuje takich akcji?
    • avatar
     JanKovalski
     -7
     Nie kupuje nic z kraju rzadzonego przez KOMUNISTYCZNY REZIM!
     • avatar
      tygrysss
      0
      Fakt, sam kupiłem na początku maja P20 na olx za 1700 zł.
      • avatar
       Tymon11
       0
       Wolę oszczędzić 200 zł na ofercie niż na telefonie, dlatego mam ofertę z Virgin Mobile za 19 zł na miesiąc, spoko cena co nie? :D