• benchmark.pl
 • Gry
 • IGI Origins nabiera kształtów - pierwszy zwiastun gry z powracającej po latach serii
Gry

IGI Origins nabiera kształtów - pierwszy zwiastun gry z powracającej po latach serii

przeczytasz w 1 min.

Chociaż o IGI Origins wciąż nie wiemy wiele, nie brakuje graczy wiążących z tym tytułem spore nadzieje. I trudno się temu dziwić, ponieważ wcześniejsze odsłony serii spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

IGI Origins zadebiutuje nie tylko na PC, twórcy potwierdzili wersje na konsole

Chociaż o powrocie serii IGI mówi się już od 2017 roku, dopiero kilka miesięcy temu oficjalnie zapowiedziano IGI Origins. Twórcy pochwalili się wtedy jedynie krótkim teaserem i potwierdzili premierę na PC. Teraz wiemy więcej i nowe informacje powinny wielu ucieszyć. Okazuje się bowiem, że IGI Origins trafi nie tylko na PC, ale również na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Poza tym trzeba odnotować, że światło dzienne ujrzał ciekawy materiał wideo. Twórcy udostępnili pierwszy zwiastun, który pozwala zorientować się w tym, jakiej zabawy można tutaj oczekiwać. Dodatkowo zdradza, że przemierzając kolejne lokacje trafimy również do Polski.

Pierwszy zwiastun IGI Origins:

IGI Origins zabierze nas do roku 1980

Pod względem fabuły IGI Origins ma być prequelem, a więc przedstawi wydarzenia sprzed tych, które można było zobaczyć w poprzednich odsłonach serii. Wcielając się w agenta w służbie MI6 trzeba będzie wykonać szereg misji wymagających umiejętności dyskretnego działania. To najlepszy sposób osiągania celów, ale można będzie też zdecydować się na bardziej widowiskowe i głośne metody. W jednym i drugim przypadku z pomocą śpieszyć ma pokaźny zapas broni i gadżetów. Rozgrywka będzie nastawiona na zabawę w pojedynkę.

Pracami nad IGI Origins zajmuje się studio Antimatter Games. Wydawcą jest Toadman Interactive. Premiera gry ma odbyć się w 2021 roku. Czekacie?

Źródło: Toadman Interactive

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TheMaverickMX
  3
  Ciekawe czy nowe I.G.I zachowa poziom trudności poprzedniczek.
  • avatar
   Danketch
   0
   Koleś w berecie i ciuchach jednoznacznie wskazujących na brytyjskiego żołnierza biega po Polsce i zabija prawdopodobnie polskich żołnierzy (No bo chyba nie zrobią wtopy wrzucając tam radzieckich żołnierzy?). W razie wykrycia nikt nie wpadnie, że może być z Wielkiej Brytanii bo jego beret w pełni go kamufluje. Pełen realizm. Ale I.G.I było świetne - trudne ale sprawiało wiele frajdy. Swoją drogą myślałem że była tylko jedna część