Gry komputerowe

Zgarnij kod i weź udział w testach Immortal: Unchained - mrocznego RPG akcji

przeczytasz w 1 min.

Trwają zamknięte alfa testy gry Immortal: Unchained, która może być jedną z największych ciekawostek tego roku. Jeżeli już dziś chcesz przekonać się o tym, co to za tytuł, pobierz 1 z 200 kodów i dołącz do zabawy.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią 8 marca wystartowały zamknięte alfa testy gry Immortal: Unchained – inspirowanego serią Dark Souls reprezentanta gatunku RPG akcji o ostatniej nadziei ludzkości, pragnącej ostrzem i bronią palną zapobiec kataklizmowi. Chcecie sprawdzić się w tej roli? Mamy 200 kodów, które pozwolą wam sprawdzić ten tytuł już dziś.

Każdy z 200 darmowych kodów, jaki dla was mamy, pozwala bawić się bez ograniczeń w testach alfa, które potrwają do najbliższego poniedziałku (12 marca). Do waszej dyspozycji oddano dwie lokalizacje, w których przyjdzie wam toczyć dynamiczne walki z rozmaitymi, niezbyt sympatycznymi przeciwnikami. Jesteście zainteresowani? Zatem…

Pobierz kod, by wziąć udział w testach gry Immortal: Unchained

 

Pobierz kod do gry

Jak aktywować kod?

Wystarczy wykonać poniższe kroki:

 1. uruchom aplikację Steam, 
 2. kliknij menu Gry, 
 3. wybierz opcję „Aktywuj produkt na Steam”, 
 4. podążaj za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Życzymy przyjemnej zabawy i przypominamy, że Immortal: Unchained zmierza nie tylko na PC, ale też konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera tego niełatwego i dynamicznego erpega jest zaplanowana na ten rok, ale dokładna data nie została jak dotąd ujawniona. 

Źródło: Cenega

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piterk2006
  0
  Gra całkiem niezła, chociaż polega głównie na strzelaniu, a nie walce wręcz, bo przeciwnicy strzelają więc zginiemy zanim dobiegniemy do nich z mieczykiem.
  Niemniej tempo i styl gry dark souls zachowano nieźle.