Akcesoria do telefonów

IMPACT GLASS - ekran smartfona będzie bezpieczny

przeczytasz w 1 min.

IMPACT GLASS od MyScreenPROTECTOR to zabezpieczenie ekranu smartfona, które łączy w sobie szkło hybrydowe i folię antyuderzeniową.

Z roku na rok smartfony stają się coraz droższe, a ich naprawa bywa równie bezwzględna dla naszych portfeli. Czy jest jednak może jakiś sposób na to, by zminimalizować ewentualne szkody wyrządzone w wyniku upadku? Firma MyScreenPROTECTOR twierdzi, że wymyśliła coś takiego. Mało tego, wprowadziła to już na polski rynek.

O co chodzi? O zabezpieczenie, łączące w sobie szkło hybrydowe i folię antyuderzeniową, dodatkowo uzupełnione powłoką oleofobową i wysokiej jakości warstwą klejową.

Rozwiązanie nazywa się IMPACT GLASS i gwarantować ma nie tylko solidną ochronę, ale też bezproblemowe działanie wyświetlacza.

Producent dodaje, że w przeciwieństwie do szkieł hartowanych, jego produkt nie kruszy się ani nie pęka.

IMPACT GLASS od MyScreenPROTECTOR to zabezpieczenie składające się z 4 warstw:

 • HybridGLASS – szkło hybrydowe chroniące przed zarysowaniami,
 • antiCRASH FILM – elastyczna folia antyuderzeniowa,
 • OLEOPHOBIC LAYER – warstwa ułatwiająca zachowanie czystości
 • i ADHESIVE LAYER – warstwa zapewniająca dobre przyleganie do ekranu.

Impact Glass info

Firma MyScreenPROTECTOR postarała się również o prostotę obsługi. Za sprawą pozycjonowania przez przewód USB rozwiązanie EasyApp PLUG minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu i nie dopuszcza do przemieszczania się zabezpieczenia podczas nakładania go na ekran. Dodatkowo w sprzedaży pojawiły się produkty IMPACT BodySHIELD, które łączą IMPACT GLASS z pokrowcami Revo. 

Impact Glass PLUG

„IMPACT GLASS to coś więcej niż zwykła ochrona ekranu – zachwala producent. – [Nasz nowy produkt] łączy dwa rozwiązania w jedno, by zapewnić jeszcze lepszą ochronę ekranów urządzeń mobilnych, [a zestaw BodyShield] pozwoli zachować estetyczny design naszego modelu oraz zapewni ochronę przed stłuczeniem lub zarysowaniem ekranu”.

Źródło: 4publicity, MyScreenPROTECTOR

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Płaskie ekrany już od dawna można dobrze ochronić, ale gorzej jest z zagiętymi ekranami i tylko szkła klejone UV dają radę w tym temacie.