Gry PlayStation 4

Jak długa będzie kampania w inFamous: Second Son?

przeczytasz w 1 min.

Sprawę wyjaśnia Chris Zimmerman, współzałożyciel studia Sucker Punch.

inFamous: Second Son gra kampania

Gracze korzystający z konsoli PlayStation 4 otrzymają wkrótce kolejną grę na wyłączność. Z inFamous: Second Son wiązane są całkiem spore nadzieje i dlatego też gracze z dużą uwagą śledzą każde nowe informacje na temat tej produkcji. Z pewnością warte odnotowania są te najnowsze.

Chris Zimmerman, współzałożyciel studia Sucker Punch, w ostatnim wywiadzie odniósł się do długości kampanii, jaka przygotowana została tutaj dla graczy. Naturalnie jest to czas jedynie orientacyjny, ponieważ zależeć będzie on od kilku czynników. inFamous: Second Son cechować ma się dużym, otwartym światem, pojawią się też zadania poboczne, a poza tym spory wpływ na długość zabawy będzie miał preferowany przez graczy styl rozgrywki.

"Jeśli gracze chcą ukończyć jedynie główną historię, będą mogli zrobić to w ciągu 10-12 godzin. Czas ten może być nieco krótszy bądź dłuższy, w zależności od stylu rozgrywki czy ilości zadań pobocznych, jakie gracz zdecyduje się wykonać."

Skoro już przy inFamous: Second Son jesteśmy, to warto wspomnieć o nowym zwiastunie gry. Tym razem nie ma co liczyć jednak na fragmenty rozgrywki, ponieważ jest to materiał, w którym wystąpili aktorzy.


Przypominamy, iż premiera inFamous: Second Son odbędzie się już 21 marca. Jeśli chce dowiedzieć się o grze jeszcze więcej, to zapraszamy do niedawnego artykułu, w którym poświeciliśmy grze zdecydowanie więcej uwagi, a poza tym umieściliśmy w nim wywiad z Kenem Schrammem ze studia Sucker Punch.

Źródło: ibtimes, polygon

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krynka
  4
  10h to kiedyś można było poświęcić na demo z gazetki...
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Śmiechu warte co to jest 10 godzin, dobre gry bez multi potrafią wciągać na 200-300 godzin
   • avatar
    Rosenrot
    1
    259zł = 10h rozrywki
    119zł za Skyrim w dniu premiery = 200 do 300h rozrywki
    • avatar
     -AKATSUKI-
     0
     Tworza gre na pc i wydaja na ps4 swinie, Ja chce na PC.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      infamous jes exlusiwem na ps4 wiec nie ma co mliczyc że wyjdzie na pc . gra warta świeczki. Grałem w 1 i 2 . mam nadzieje że sie nie zawiode.