Gry na konsole

Injustice 2 - superbohaterowie na zwiastunie premierowym

przeczytasz w 1 min.

Injustice 2 nie jest mniej brutalnym klonem Mortal Kombat, a pokazem zupełnie nowego podejścia do tematu bijatyk. Zresztą bardzo udanym.

Dzisiaj miejsce ma światowa premiera gry Injustice 2. Pierwsze oceny wyraźnie wskazują na to, że ekipa NetherRealm Studios znowu dała radę. Autorzy „jedynki” i Mortal Kombat X przygotowali bijatykę, w której superbohaterowie dostarczają potężnych wrażeń.

„Injustice 2 to imponujący pakiet – gracze znów mają wiele do odkrycia” – opisuje grę Twinfinite (9/10), wymieniając przy okazji jej największe zalety: dobry balans postaci, swobodę rozgrywki i solidną historię. – „Injustice przestało być już tylko mniej brutalnym klonem Mortal Kombat”.

W podobnym tonie o Injustice 2 wypowiadają się Game Informer i GameSpot, które również przyznały grze dziewiątki i zgodnie przyznały, że tytuł ten może stać się punktem odniesienia dla kolejnych bijatyk na rynku. W recenzjach w sieci można też znaleźć zapewnienie, że dla fanów DC Comics jest to pozycja obowiązkowa.

Tak przedstawia się zwiastun premierowy gry Injustice 2:

„Dwójka” to wszystko, co najlepsze w Injustice plus nowości, takie jak zaawansowany system (zdobywanego wraz z progresem) ekwipunku, który zmienia nie tylko wygląd postaci, ale też jej statystyki i możliwości. Fabularnie zaś mamy do czynienia z kontynuacją osadzoną 5 lat po Gods Among Us.

Niedawno pojawił się także 5-minutowy zwiastun, który podsumowuje wszystkie najważniejsze informacje na temat tej produkcji:

Injustice 2 ląduje dziś na konsolach PlayStation 4Xbox One. Polacy natomiast muszą poczekać do piątku, 19 maja. Uprzyjemnić to oczekiwanie może wydana niedawno gra mobilna, która oceniania jest równie pozytywnie.

Źródło: Eurogamer, DC Entertainment

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    PCmastah
    0
    Gra dla, której warto kupić konsolę.