Gadżety

Inteligentna waga Xiaomi Smart Scale 2 - jakie są jej możliwości?

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Na polskim rynku (oficjalnie już) zadebiutował najnowszy gadżet chińskiego producenta, którego smartfony robią furorę nie tylko w naszym kraju. Jakie możliwości ma do zaoferowania użytkownikom inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale 2?

Niedawno testowaliśmy Huawei Smart Scale. Jeśli zainteresowała was „inteligentna waga”, ale cena tego konkretnie modelu wydała wam się zbyt duża, to z pomocą jak zwykle ostatnimi czasy przychodzi firma Xiaomi. Jej propozycja nosi nazwę Mi Smart Scale 2.

Ma wymiary 30 x 30 cm i niespełna 15 milimetrów grubości. W jej wnętrzu kryją się jednak podzespoły pozwalające nazywać ją „wagą inteligentną”.

Oprócz liczby uzbieranych kilogramów Xiaomi Mi Smart Scale 2 oblicza także BMI i pozwala na przeprowadzenie pełnej analizy składu ciała: wskaźnika tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, masy kostnej i wody.

Xiaomi Mi Smart Scale 2 LCD

Producent naliczył się konkretnie 10 funkcji, które to w dodatku mogą być zapisywanie nie dla jednego, ale nawet dla szesnastu użytkowników (którzy mogą być automatycznie identyfikowani przez urządzenie).

Xiaomi Mi Smart Scale 2 możliwości

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala z kolei na synchronizację danych z aplikacją mobilną MiFit (która pomaga też w dążeniu do idealnych parametrów).

Xiaomi Mi Smart Scale 2 wygląd

Wagę Xiaomi Mi Smart Scale 2 można było znaleźć już w niektórych sklepach wcześniej, ale dopiero teraz trafia ona do oficjalnej dystrybucji w Polsce, dzięki CK Mediator. Zainteresowani jej zakupem muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 159 złotych.

Źródło: CK Mediator, Xiaomi

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Warmonger
  Inteligentna waga powie: Nie ważne, ile ważysz, i tak jesteś piękna ;)
 • avatar
  taki_jeden
  Powinna jeszcze parzyć kawę i skręcać lolka, żeby człowiek się mniej denerwował wynikami.
 • avatar
  endrju_pl
  Osobiście mam Yunmai Mini, ma w zasadzie taką samą funkcjonalność i łączy się przez BT z telefonem. Uważam jednak, że wygodniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie Wifi i wysyłanie danych w ten sposób, nie trzeba dodatkowo uruchamiać aplikacji przy ważeniu.
 • avatar
  putout
  kupiłem pół roku temu na Gearbeście. wyniki są dość szalone i nierówne. przydaje się do monitorowania jakichś tendencji ale chciałbym zobaczyć jej porównanie z profesjonalnym urządzeniem aby móc okreslić błąd pomiaru. człowiek się wytarabani a tu nagle 0.5kg na mięśniach w dół.
 • avatar
  papuas
  Myślę, że ta pani ze zdjęć nie ma potrzeby jej używać :)
 • avatar
  Tomecek
  Kupiłem ją kilka miesięcy temu i ani razu jej nie użyłem. Po co sobie psuć humor :|
 • avatar
  bonio89
  Lipa trochę że nie działa z Samsung Health tak jak pierwsza generacja.