Smartfony

Wyjątkowy i jedyny iPhone 11 Pro w wersji Diamond Christmas Star - kosztuje... prawie 500 000 złotych

przeczytasz w 2 min.

Limitowane edycje smartfonów, do stworzenia których wykorzystano najdroższe materiały nie są niczym nowym. Ceny zaczynają jednak sięgać naprawdę niebagatelnych kwot.

Luksusowy iPhone 11 Pro za około 500 000 złotych

Ponownie przypomniała o sobie rosyjska firma Caviar, która od dłuższego czasu zajmuje się przygotowywaniem tzw. luksusowych smartfonów. Nie zmienia ona nic pod względem specyfikacji technicznej, ale znacząco tuninguje stylistykę. Najczęściej sprowadza się to do zastosowania innej obudowy i jednoczesnej implementacji drogocennych dodatków. Najnowsza propozycja to iPhone 11 Pro w wersji Diamond Christmas Star.

Obudowa została wykonana ze złota (próba 750), a w centralnym punkcie umieszczono duży diament otoczony ośmioma mniejszymi. Konstrukcja nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, w związku z czym znalazło się również miejsce na płaskorzeźbę ze sceną narodzin Jezusa. Duży diament ma z kolei symbolizować Gwiazdę Betlejemską.

Jak Wam się podoba? To wyjątkowa propozycja, zaplanowano tylko jeden egzemplarz. Można wybrać iPhone'a 11 Pro lub iPhone'a 11 Pro Max i dowolną ilość pamięci wewnętrznej (z wariantów oferowanych przez Apple). Cena najtańszej konfiguracji to 128 050 dolarów, czyli około 495 000 złotych.

Zdecydowanie taniej można będzie kupić dostępne w nieco większych nakładach wersje Silver Christmas Star oraz Glow Christmas Star. Tutaj ceny zaczynają się od 9 340 dolarów oraz od 6 370 dolarów. Wykorzystano ten sam motyw, ale mniej wartościowe materiały.

Samo Apple też szaleje z cenami, Apple Mac Pro najlepszym przykładem

Często wywoływany jest temat tego, ile kosztują sprzęty Apple. Oczywiście należy wyraźnie oddzielić standardowe wydania od limitowanych, zwłaszcza tych określanych mianem luksusowych. Również samo Apple bije jednak rekordy. Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy na temat Apple Mac Pro, którego topowa konfiguracja kosztuje 250 000 złotych.

Można jedynie pokusić się o pytanie, co wybralibyście śpiąc na pieniądzach? No chyba, że nawet wtedy nie bylibyście zainteresowani tak wyjątkowymi propozycjami i znaleźlibyście inny sposób na wydanie powyższych kwot.

Źródło: caviar.global

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  itekiti
  2
  Chyba ludzie na prawdę nie mają co z pieniędzmi robić jak jest popyt na tego typu drogi szmelc.
  • avatar
   pawluto
   1
   Czyżby Apple miało kłopoty finansowe ???
   To po te te ceny dla frajerów ???
   • avatar
    develoop
    1
    I standardowa gwarancja na niego 12 miesięcy
    • avatar
     Sander Cohen
     1
     I tak znajdzie sie kupiec.
     • avatar
      Gatts-25
      0
      Akurat dla Polskiego portfela ale z całą pewnością oferta warta kredytowania jak kogoś nie stać.Przecież to najważniejszy sojusznik Polski więc pieniądze nie są najważniejsze.
      • avatar
       0
       IIILLLEEEEEEEE?!?!?!