Foto

iPhone 7 ma dobry, ale nie rewelacyjny aparat

przeczytasz w 1 min.

DxO Labs oceniło aparat w nowym flagowcu Apple. Jest dobrze, ale niektóre modele zebrały wyższe noty.

Prezentując smartfona iPhone 7 firma Apple zachwalała wiele elementów jego specyfikacji, także aparat. Jak wypada on w praktyce?

Odpowiedzi udziela już DxO Labs. Nowy flagowiec Apple został przetestowany i trafił do rankingu DxOMark Mobile. Potwierdza się, że iPhone 7 dysponuje najlepszym aparatem, jaki do tej pory zastosowało Apple, ale jednocześnie nie można mówić o tym, iż deklasuje on konkurencję. Co więcej, musi nawet uznać wyższość kilku topowych konstrukcji innych producentów.

Ostateczna nota iPhone'a 7 to 86 punktów, tyle samo udało się zdobyć między innymi LG G5. DxO Labs wyżej ceniło aż 6 smartfonów - Moto Z Force, Galaxy S6 Edge Plus i Sony Xperia Z5 - na 87 punktów, a także HTC 10, Galaxy S7 Edge i Sony Xperia X Performance - na 88 punktów.

iPhone 7 zdjęcia

iPhone 7 wideo

Oceniając aparat iPhone'a 7 DxO Labs miało drobne uwagi do zachowania autofocusu i jakości zdjęć w gorszym świetle. W stosunku do zeszłorocznego iPhone'a w ogólnym rozrachunku jest jednak zauważalnie lepiej.

iPhone 7 a iPhone 6s

Źródło: dxomark

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  3
  youtube.com/watch?v=seSJvwF68-0 Samsung GN7 jest o ponad 600 zł tańszy. Zobaczcie porównanie.
  • avatar
   BluePandoraBox
   3
   nie problem znaleźć lepszego fona od japkofona, tylko dla użyszkodników kupujących ten sprzęt to ideał, igła, nic innego się nie liczy,
   przecież nie obrażą swojego fona spoglądaniem na parametry innych fonów ... bo jeszcze fon strzeli focha i się zablokuje po aktualizacji :)))
   • avatar
    vooxie
    2
    uwielbiam te dyskusje między zwolennikami i przeciwnikami apple... nie szkoda Wam czasu strzępić język?
    • avatar
     vooxie
     1
     uwielbiam te dyskusje między zwolennikami i przeciwnikami apple... nie szkoda Wam czasu strzępić język?
     • avatar
      decrypterie
      0
      Ciekaw jestem jakby porównali iPhone 7 plus, a do komentarza wyżej to niechodzi tylko o jabłko bo akurat posiadam jet black plusa i poprosi sam telefon w sobie jak i jakość wykonania jest na super poziomie ale pomińmy to , człowiek który wybiera iPhone również wybiera go dla iOS a to androidowiec zawsze zapomina wspomnieć