Gry

Iron Harvest wygląda coraz lepiej - twórcy chwalą się ostatnimi postępami

przeczytasz w 1 min.

Prace nad Iron Harvest nieco się przeciągają, ale twórcy ponownie chcą utwierdzić nas w przekonaniu, że warto na ten tytuł czekać. I zdają się mieć naprawdę solidne argumenty.

W 2019 roku przy Iron Harvest zrobiono całkiem sporo

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Iron Harvest intryguje już od pierwszych zapowiedzi. To zresztą opinia wielu graczy, czego najlepszym dowodem sukces przeprowadzonej przez twórców zbiórki na Kickstarterze. Wizja klasycznego RTSa z akcją osadzoną w uniwersum 1920+ budzi spore nadzieje na wciągającą rozgrywkę. Jedyny problem w tym, że premiera gry nie odbyła się zgodnie w pierwotnymi planami. Dodatkowy czas nie jest jednak marnowany.

Przedstawiciele studia KING Art Games opublikowali nowy materiał wideo, który prezentuje krótkie fragmenty rozgrywki, ale przede wszystkim podsumowuje miniony rok. Wedle zapewnień przyniósł on duże postępy, rozwój wielu elementów, jak również implementację nowych. Zaczęto również promować grę na dużych imprezach i przedstawiać ją tym samym szerszej publiczności.

Kiedy premiera Iron Harvest?

Jeśli uważnie obejrzeliście powyższy materiał to wiecie już, że na Iron Harvest trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. O ile plany twórców nie ulegną już zmianie, gra zadebiutuje 1 września 2020 roku.

Nic nie zmienia się za to w kwestii platform docelowych. Iron Harvest powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: KING Art Games

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Torrentowy Pirat
    0
    Ciekawy pomysł na grę. Mam nadzieję, że wyjdzie przed Star Citizenem, to sobię pyknę za życia.