Gry

Journey nie tylko na pustyni

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że wyprawa, którą szykuje dla nas thatgamecompany niekoniecznie będzie tylko piaskowo-brązowa.

 Warto przeczytać:
 

Portal 2 gotowy!

thatgamecompany (pisane z małej litery) to firma niezwykła. Choć większość wydawanych obecnie gier można spokojnie zaklasyfikować do jednego z utartych gatunków, a produkcje nie będące sequelami policzyć można na palcach jednej ręki, oni tworzą gry zupełnie unikatowe. Po sukcesie relaksującego Flowera, studiem zainteresowało się Sony i to właśnie dla japońskiego giganta thatgamecompany tworzy swoją kolejną grę - Journey.

Journey ma być kolejnym, spokojnym i wyważonym tytułem, w którym samotnie lub z przyjacielem wyruszymy na tytułową wyprawę. Nie trzeba będzie jednak zmagać sie z hordami potworów czy najeźdźcami z kosmosu, ale spokojnie podróżować przez pustkowia, współpracować z towarzyszem, a nade wszystko - spoglądać wewnątrz siebie i wyciszać się po wyzwaniach świata rzeczywistego.

Choć wiele osób martwi się, że Journey może być nudne i jednolite, udostępnione ostatnio na specjalnym pokazie w Nowym Jorku, nowe obrazki pokazują, że nasza podróż nie będzie cały czas utrzymana w kolorze brunatnego piasku. Co więcej, w trakcie produkcji Journey nie straciło nic ze swego spokojnego tonu, a samo patrzenie na screenshoty pozwala nieźle się wyciszyć. Zapraszamy więc.

Journey ma zostać wydane w tym roku, wyłącznie na PlayStation 3.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  d14b3l
  0
  Jako zagorzały pecetowiec to właściwie nie wiem za bardzo czemu ale jednak się cieszę, że ten tytuł to exclusive na ps3
  • avatar
   XaRaDaS
   0
   Ale o co chodzi ?? biegamy dywanem i to ma być super exclusive na PS3 :D
   • avatar
    tomcorek
    0
    Mnie bardzo intryguje ta gra, ale nie mam ps i miał nie będę.
    • avatar
     wildthink
     0
     Co to ma być - gra w roli terapeuty? Dziękuję.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jak nie graliście chociażby we flower to możecie sobie darować komentarze. Gra osobiście bardzo mi się podoba, wygląda świetnie i może być bardzo ciekawa. Już znudziły mi się gry w których z góry wiem co mam zrobić, ta jestem bohaterem zabijam co się rusza i idę przed siebie po chwałę. W większości gier w jakie do tej pory było tak właśnie jest, a tutaj mamy zupełnie coś innego. Nie wiem po co iść, co tam znajdę ani kim jestem, nie rozumiem zależności w świecie gry więc poznaje go. Czekam z niecierpliwością.