Gry

Jumanji: The Video Game w planie wydawniczym firmy Cenega

przeczytasz w 1 min.

Zainteresowały was pierwsze zapowiedzi dotyczące Jumanji: The Video Game? Jeśli tak to powinniście ucieszyć się z faktu, iż gra będzie oferowana także na polskim rynku.

Nawiązuje ona do filmu Jumanji: Przygoda w dżungli z 2017 roku, o czym wspominaliśmy już przy okazji pierwszego zwiastuna. Należy nastawiać się na przygodową grę akcji opowiadającą o losach czwórki bohaterów.

„Tylko ty i trójka twoich towarzyszy możecie odzyskać KLEJNOTY i ocalić Jumanji. Podłącz się więc do sieci, zbierz znajomych do gry na dzielonym ekranie lub ruszaj do akcji w towarzystwie postaci kierowanych przez SI. Czeka na was armia złowrogich wojowników, zabójcze bestie, przemyślne pułapki oraz cała masa opcji kosmetycznych do odblokowania. Dr Bravestone, Ruby, Mysz oraz Prof. Oberon gwarantują zestaw unikalnych umiejętności (i tyle ryzykownych, co zabawnych ograniczeń) potrzebnych do uratowania świata!”

O dystrybucję gry na naszym rynku zadba firma Cenega. Przygotowane zostaną pudełkowe wydania na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, wszystkie w angielskiej wersji językowej. Premiera dbędzie się w listopadzie.

Gra trafi także na PC, ale w tym przypadku przewidywana jest jedynie cyfrowa dystrybucja. Już teraz grę znajdziecie na platformie Steam.

Jumanji: The Video Game


Źródło: Cenega

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    PITUCH3
    5
    ja chce stara stronę !