• benchmark.pl
  • Gry
  • DLC do Jurassic World Evolution 2 już dostępne! Co nowego wnosi Dominion Biosyn?
Gry

DLC do Jurassic World Evolution 2 już dostępne! Co nowego wnosi Dominion Biosyn?

przeczytasz w 1 min.

Dodatek wprowadza oryginalną kampanię, scenariusz oraz elementy rozgrywki. Nie zabraknie także nowych gatunków prehistorycznych. Jak prezentuje się najnowsze DLC?

Nowe gatunki i skórki

W kinach pojawił się już Jurassic World Dominion, jednak cieszyć mogą się nie tylko wielbiciele filmów, ale także serii gier. W najnowszym dodatku Jurassic World Evolution 2: Dominion Biosyn pojawi się kilka nowych stworzeń.

Wśród nich znaleźć można upierzonego Pyroraptora, Dimetrodona (najstarszy prehistoryczny gatunek, który wymarł kilka milionów lat przed pojawieniem się dinozaurów) oraz Quetzalcoatlusa, jednego z największych latających zwierząt wszechczasów.

Twórcy w DLC wprowadzają również nowe skórki kosmetyczne, np. wersję z bliznami lub piórami dla T.Rexa.

Nowa kampania i nowa teoria chaosu

W Dominion Biosyn pojawi się również nowa kampania, dzięki której będzie można zobaczyć, jak powstaje Biosyn Balley. W trakcie pracy nad rozwojem ośrodka badawczego pojawią się znane postaci z serii, między innymi Claire Dearing oraz doktor Alan Grant. Warto wspomnieć również o scenariuszu, który został zainspirowany wydarzeniami przedstawionymi w Jurassic World Dominion.

W rozgrywce pojawią się nowe mechaniki, które pozwolą na szybkie zaganianie stad dinozaurów, a także wzmocnienie ich ochrony.

Zwiastun gry

Wraz z premierą dodatku w sieci pojawił się najnowszy trailer:

Gra dostępna jest na platformach Steam, Epic Games Store, PlayStation Store, Xbox Store, Windows Store oraz Nvidia GeForce Now.

Zagracie w najnowszy dodatek? Dajcie znać!

Źródło: youtube, jurassicworldevolution2.com

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!