Gry

Kampania w Borderlands 3 zajmie minimum 30 godzin

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że przy Borderlands 3 można będzie spędzić sporo czasu. 30 godzin zajmie uporanie się z głównym wątkiem, a ogromny świat kusić ma też dodatkowymi atrakcjami.

Trzeba przyznać, że po niedawnej zapowiedzi Borderlands 3, twórcy gry wcale nie zamierzają zwalniać tempa. Zobaczyliśmy już pierwszy gameplay, systematycznie pojawiają się też kolejne informacje dotyczące rozgrywki. Można mieć już pewność, że zabawa pochłonie tu sporo czasu.

Borderlands 3 długość kampanii

Paul Sage, dyrektor kreatywny gry, zdradził w ostatnim wywiadzie, iż ukończenie kampanii zajmie około 30 godzin. Co więcej, jednocześnie zaznaczył, iż jest to czas potrzebny na uporanie się z głównym wątkiem, podążanie najkrótszą drogą. To wynik zbliżony do tego, z jakim mieliśmy do czynienia przy głównym wątku poprzedniej odsłony serii. Borderlands 3 przynieść ma jednak zdecydowanie większy świat, a więc dodatkowe aktywności najprawdopodobniej zajmą tu więcej czasu.

Warto też zaznaczyć, że po premierze Borderlands 3 nie pójdzie w zapomnienie. Już teraz można mieć pewność, że gra otrzyma dodatki, także fabularne. Jeśli zatem przypadnie komuś do gustu, można będzie bawić się przy niej naprawdę długo.

Borderlands 3 mikropłatności

Dowiedzieliśmy się również, że Borderlands 3 nie będzie posiadało mikropłatności typu pay-to-win, nie będzie więc możliwe kupowanie przedmiotów, które mogłyby dać przewagę w rywalizacji.

Gracze mający do wydania nieco gotówki będą mogli przeznaczyć ją tylko na przedmioty służące do personalizacji bohaterów i broni.


Borderlands 3 zadebiutuje 13 września, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: gamespot, Borderlands

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bartek26
  -5
  30h singla, SINGLA, z obowiązkowym, stałym, połączeniem z internetem...... niestety ale nie kupuję tego.

  • avatar
   Bartek26
   0
   @awesome1337
   https://www.ppe.pl/news/132302/borderlands-3-gameplay-i-konkrety.html
   Dokładnie przeczytaj podsumowanie,osobiście łudzę się że jeszcze to zmienią .....

   @adamgr
   Człowieku, obudź się.
   Zdajesz sobie sprawę że 30km od centrum wielkich miast (w moim przypadku Wrocław) ludzie dalej siedzą na internecie 4-8Mb/s po kablu od Orange z pingami 60-150ms i przerwami w usłudze dochodzącymi nawet do kilku h dzienie nie mając żadnej alternatywy ?