Internet

Wygraj kartę upominkową Google Play w głosowaniu na Produkt Roku 2015

przeczytasz w 1 min.

Wśród czytelników, którzy zagłosują na co najmniej 20 produktów, wybierzemy 10 osób, którym wręczymy karty upominkowe Google Play

Nagrody w plebiscycie Głosowanie na Produkt Roku 2015

Od dwóch tygodni na benchmark.pl trwa głosowanie czytelników na najlepszy Produkt roku 2015. W tym roku przygotowaliśmy także stronę aktualnie wyniki głosowania, na której można na bieżąco śledzić brzebieg plebiscytu.

Staramy się także załatwić co nieco atrakcyjnych nagród, dla wszystkich którzy wezmą udział w głosowaniu. Pierwszą pulą nagród jest 10 kart upominkowych Google Play o wartości 50 zł każda.

Kartę można zrealizować na stronie http://play.google.com/redeem,  zamieniając na dowolny produkt - film, grę, aplikację, e-book, pismo, muzykę. Możliwości jest całkiem sporo, dlatego mamy nadzieje, że każdemu zwycięzcy trafimy w upodobania.

Wśród wszystkich czytelników, którzy do 31 stycznia zagłosują na co najmniej 20 produktów, wybierzemy 10 osób, którym wręczymy karty upominkowe Google Play.

weź udział w głosowaniu Produkt Roku 2015 według czytelników benchmark.pl

... już wkrótce info o kolejnej, jeszcze atrakcyjniejszej puli nagród. Warto głosować już teraz.

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruGeek
  4
  Jak ja bym chciał wygrać chociaż coś o wartości 10zł żeby uwierzyć w te konkursy :P
  • avatar
   chrismaliszewski
   2
   Sam bez problemu mogłem zagłosować tylko na 12 kategorii. Reszta musiała być oparta na przypuszczeniach i moich osobistych preferencjach marki, a nie sprzętu samego w sobie.

   Ograniczcie liczbę kategorii na które ludzie muszą zagłosować, aby wziąć udział w konkursie do 10. W ten sposób wyniki głosowania będą rzetelniejsze!
   • avatar
    abukiewicz
    -1
    "wybierzemy 10 osób" - to po co się starać i brać udział jak osoby do "wybrania" są i tak już z góry ustalone...
    • avatar
     Snack3rS7X
     -5
     Kurde, fest nagrody, konkurs z nagrodami za 50 zł , buhahahahahahah :D to lepiej sobie taki konkurs odpuścić, szkoda czasu i wysiłku...nagroda nie zrekompensuje trudu jaki trzeba było ponieść
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Niestety pewnie wylosują kogoś kto wybierze najwięcej produktów, a lepiej by wszyscy się wypowiadali o czymś na czym się znają :/
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Zrobione :)