Internet

Wygraj kartę upominkową Google Play w głosowaniu na Produkt Roku 2015

Wojciech Kiełt | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Wśród czytelników, którzy zagłosują na co najmniej 20 produktów, wybierzemy 10 osób, którym wręczymy karty upominkowe Google Play

Nagrody w plebiscycie Głosowanie na Produkt Roku 2015

Od dwóch tygodni na benchmark.pl trwa głosowanie czytelników na najlepszy Produkt roku 2015. W tym roku przygotowaliśmy także stronę aktualnie wyniki głosowania, na której można na bieżąco śledzić brzebieg plebiscytu.

Staramy się także załatwić co nieco atrakcyjnych nagród, dla wszystkich którzy wezmą udział w głosowaniu. Pierwszą pulą nagród jest 10 kart upominkowych Google Play o wartości 50 zł każda.

Kartę można zrealizować na stronie http://play.google.com/redeem,  zamieniając na dowolny produkt - film, grę, aplikację, e-book, pismo, muzykę. Możliwości jest całkiem sporo, dlatego mamy nadzieje, że każdemu zwycięzcy trafimy w upodobania.

Wśród wszystkich czytelników, którzy do 31 stycznia zagłosują na co najmniej 20 produktów, wybierzemy 10 osób, którym wręczymy karty upominkowe Google Play.

weź udział w głosowaniu Produkt Roku 2015 według czytelników benchmark.pl

... już wkrótce info o kolejnej, jeszcze atrakcyjniejszej puli nagród. Warto głosować już teraz.

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruGeek
  Jak ja bym chciał wygrać chociaż coś o wartości 10zł żeby uwierzyć w te konkursy :P
  4
 • avatar
  chrismaliszewski
  Sam bez problemu mogłem zagłosować tylko na 12 kategorii. Reszta musiała być oparta na przypuszczeniach i moich osobistych preferencjach marki, a nie sprzętu samego w sobie.

  Ograniczcie liczbę kategorii na które ludzie muszą zagłosować, aby wziąć udział w konkursie do 10. W ten sposób wyniki głosowania będą rzetelniejsze!
  2
 • avatar
  abukiewicz
  "wybierzemy 10 osób" - to po co się starać i brać udział jak osoby do "wybrania" są i tak już z góry ustalone...
  -1
 • avatar
  Snack3rS7X
  Kurde, fest nagrody, konkurs z nagrodami za 50 zł , buhahahahahahah :D to lepiej sobie taki konkurs odpuścić, szkoda czasu i wysiłku...nagroda nie zrekompensuje trudu jaki trzeba było ponieść
  -5
 • avatar
  Konto usunięte
  Niestety pewnie wylosują kogoś kto wybierze najwięcej produktów, a lepiej by wszyscy się wypowiadali o czymś na czym się znają :/
 • avatar
  Konto usunięte
  Zrobione :)