Słuchawki

Kiedy liczy się jakość - słuchawka Bose Bluetooth 2

przeczytasz w 1 min.

Automatycznie dobiera głośność

W ofercie Bose znalazła się nowa słuchawka - Bluetooth 2. Jest to urządzenie przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników, wyposażone w wiele nowoczesnych technologii, co zagwarantować ma wysoką jakość zarówno słyszanego, jak i przesyłanego dźwięku.

Zestaw Bose Bluetooth 2 wyposażony został w system dwóch mikrofonów, co znacząco i pozytywnie wpłynąć ma na jakość rejestrowanej mowy. Dodatkowa redukcja szumów otoczenia i zmniejszenie efektów powodowanych przez wiatr zagwarantować mają dużo przyjemniejsze prowadzenie rozmów dla obu stron.

Bose Bluetooth 2

Warto również zwrócić uwagę na autorską technologię Bose Adaptive Audio Adjustment, która w połączeniu ze strukturą akustyczną TriPort zapewnić ma ogromny komfort. Według producenta bowiem, słuchawka automatycznie dostosowuje poziom głośności słyszanego dźwięku w zależności od tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Dzięki temu nie występować ma koniczność ręcznego ustawienia głośności.

Słuchawka Bose Bluetooth 2

Słuchawka Bose Bluetooth 2 obsługuje także profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). To plus kilka dodatkowych, autorskich technologii Bose zagwarantować ma czysty dźwięk zarówno rozmowy, jak i aplikacji i innych treści. Specjalnie zaprojektowana wewnętrzna antena zapewnić ma z kolei bardzo dobry zasięg.

Bose: zaawansowana słuchawka

Zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth 2 rozprowadzany jest wraz z futerałem na zamek błyskawiczny, przewodem USB, zasilaczem oraz trzema silikonowymi nakładkami StayHear, mającymi zapewnić duży komfort użytkowania. Warto też zaznaczyć, że do wyboru mamy dwie wersje – osobno na lewe i prawe ucho. Cena takiego zestawu to 599 złotych.
 

Więcej o produktach Transcend:

Źródło: Bose

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  B.O.S.E - Buy other sound equipent
  Tyle w temacie.
  Chociaż przyznam szczerze, dzisiejsze telefony potrafią wszystko tylko nie przekazywać przyzwoitej jakości dźwięk.
  • avatar
   0
   Miałem już słuchawki i zestawy głośnomówiące. Zawsze coś było nie tak. Nie ma to jak zestaw głośnomówiący korzystający z radia i głośników - jest idealny.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Gdybym miał kupować w ciemno to wybrałbym Plantrony (seria Discovery). Lekkie - to podstawa; dźwięk super. O ile w samochodzie nie ma to jak zestaw głośnomówiący - to już np. w pociągu tylko słuchawka BT.
    • avatar
     ProgShield
     0
     Podpinam się pod Zwierzaka zawsze jest coś nie tak..
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jabra ma w swojej ofercie słuchawki o wiele tańsze, a wyposażone wcale nie gorzej.