Gry PlayStation 4

Kill Strain - z PS Plus zagrasz już dziś

przeczytasz w 1 min.

Do premiery nietypowej, sieciowej gry akcji od Sony pozostał jeszcze tydzień. Abonenci PS Plus mogą jednak grać od dziś.

Kill Strain to tworzona przez ekipę Sony San Diego gra sieciowa ukazująca rozgrykę z góry. Za darmo zabiera nas do tundry, gdzie przchodzi nam walczyć o nowe źródła energii. Bój ten już dzisiaj zacząć mogą subskrybenci PS Plus.

Większość gier akcji pojawiających się ostatnio na rynku to kopie znanych już wcześniej rozwiązań. Kill Strain pozytywnie się na ich tle wyróżnia, proponując nieco eksperymentalną mechanikę rozgrywki. 

Na polu bitwy stają tu aż trzy drużny - dwie, pięcioosobowe starają się zgromadzić jak najwięcej zasobów i zniszczyć bazę wroga. Jednocześnie muszą bronić się przed trzecią grupą złożoną z żądnych krwi mutantów. Co więcej ci ostatni mogą zarazić gracza i uczynić go jednym z nich. Rozgrywka zapowiada się więc dość emocjonująco.

O tym, czy zabawa jest tak przednia, jak sugerują to zapowiedzi, posiadacze PlayStation 4 będą mogli się przekonać za tydzień. Użytkownicy którzy są równocześnie abonentami PS Plus rozgrywkę mogą rozpocząć jednak już dziś, 12 lipca. 

Czy warto? Sprawdźcie poniższy zwiastun, by się przekonać:

Źródło: Sony

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -2
    O jakieś bidne podróby MOBA na PS4 :D