Gry komputerowe

Zostań panem średniowiecznej Europy - oto Knights of Honor II: Sovereign

przeczytasz w 1 min.

Wybierz swoje królestwo i w erze jednej dynastii zdobądź pełnię władzy nad Starym Kontynentem. Takie zadanie stawia przed nami „wielka strategia” Knights of Honor II: Sovereign.

Szesnaście lat po części pierwszej na rynku pojawi się gra Knights of Honor II: Sovereign. To pierwsza „wielka strategia” w katalogu THQ Nordic, a zarazem produkcja, która każe mieć się na baczności konkurentom. Pierwsze filmy dają powody, by wpisać ten tytuł na listę najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. 

Na dobry początek zobaczcie poniższy materiał.

Knights of Honor II: Sovereign - trailer zapowiadający grę:

W Knights of Honor II: Sovereign trafiamy do średniowiecznej Europy i stajemy na czele jednego z tamtejszych królestw, by ostatecznie zapanować nad całym kontynentem. Oczywiście nie jest to zadanie na jedno panowanie, lecz na kilka pokoleń. Jako ich przedstawiciel będziemy zajmować się zarządzaniem imperium i dyplomacją, rozbudową miast i sprawami ekonomicznymi, a także działaniami szpiegowskimi i wojennymi.

Skoro wspomnieliśmy już o wojnach, to nie możemy pominąć faktu, że podczas potyczek będziemy sprawować bezpośrednią kontrolę nad naszą armią, a całość będzie rozgrywana w czasie rzeczywistym. Ma to pozwalać na prawdziwe zaangażowanie się w walkę, a że nad projektem czuwa złożone z weteranów gatunku RTS studio Black Sea Games, to o jakość można być raczej spokojnym. Dodajmy jeszcze, że bawić będzie można się zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer, a… 

Tak wygląda Knights of Honor II: Sovereign - gameplay:

Gra Knights of Honor II: Sovereign zadebiutuje na Steamie w 2020 roku. Tyle wiemy.

Źródło: THQ Nordic

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!