• benchmark.pl
 • Gry
 • Kolejna gra za darmo na Epic Games Store. Ta, na którą niektórzy bardzo liczyli
Gry

Kolejna gra za darmo na Epic Games Store. Ta, na którą niektórzy bardzo liczyli

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie tydzień później niż spekulowano, ale jest. ARK: Survival Evolved zostało udostępnione za darmo na platformie, która w ostatnich miesiącach rozpieszcza graczy.

ARK: Survival Evolved za darmo na Epic Games Store

Po tym, jak za darmo udostępniono GTA 5 nieoficjalne doniesienia sugerowały, iż w kolejce czekają Civilization VI, Borderlands: The Handsome Collection oraz ARK: Survival Evolved. Sprawdziło się wszystko za wyjątkiem tego ostatniego, bo przez ostatni tydzień można było pobierać Overcooked.

Okazuje się jednak, że wystarczyła chwila cierpliwości. Od dziś posiadacze kont na Epic Games Store mogą pobierać ARK: Survival Evolved za darmo. Oferta obowiązuje do 18 czerwca do godziny 17:00 polskiego czasu.

Wprawdzie jest to produkcja, o której można było usłyszeć już w 2015 roku, ale wtedy trafiła do programu wczesnego dostępu na Steam. Finalna wersja zadebiutowała w 2017 roku i zebrała całkiem solidne oceny. Jak sugeruje tytuł, gra skupia się na survivalu. Przetrwanie w wykreowanym przez twórców świecie nie jest łatwe, ponieważ dominująca pozycję mają w nim dinozaury. Trzeba zająć się między innymi polowaniami, uprawą plonów, wyrobem broni i innych przydatnych przedmiotów oraz budowaniem schronień.

Promocja na Epic Games Store obejmuje coś jeszcze

Tym razem posiadacze kont w omawianym sklepie otrzymują więcej niż jedną grę. Poza ARK: Survival Evolved udostępniono bowiem Samurai Shodown NeoGeo Collection, czyli zestaw zawierający kilka bijatyk 2D od studia Digital Eclipse.

Jednocześnie już teraz ujawniono, że za tydzień można będzie pobrać kolejne dwie gry. Podano nawet ich tytuły. To Pathway oraz The Escapists 2.

Epic Games Store

Źródło: ARK: Survival Evolved, epicgames

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kalkulatorek
  0
  Dziękuję za niusa. Nie skorzystam, nie moje klimaty. Ale podziękuję w imieniu tych co skorzystają. Tylko mała prośba Mateuszu. Wrzucaj w treść link do pobrania gry. Nie jest to aż takie trudne. A laikom ułatwi życie...
  • avatar
   polo n
   0
   No i dzisiaj premiera na Epicu Samurai Shodown zremasterowanej , a na Steamie nie ma.
   • avatar
    Lord_Krecitsqa
    0
    Mnie siadła. Podoba mi się łowienie ryb,stawianie słomianej chatki i rozpalanie ognia.
    Tyle że na ULTRA detalach czyli wszystko na ON potrafi spaść do 50fps
    Ale jest petarda :)
    Fajna odskocznia od CoD